Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy 32 éves pasival. Egy szülinapi buliban ismertem meg ismerősökön keresztül. Először nem is tűnt olyan szimpatikusnak, mert épp a szűkebb baráti társaságával volt, félrevonulva. Ráadásul inkább lányok/nők voltak a közelében, akikkel láthatóan közeli barátok voltak, ölelgették egymást, viccelődtek egymással, de semmi komolyabb nem volt.


Amit tudni kell róla, hogy pénzügyi területen dolgozik, mellette sportol, többször lefutotta már a félmaratont, hobbi szinten játszik egy klasszikus zenekarban. Magas (kb. 185-190 cm lehet), sportos, izmos testalkatú, dús hajú, mély barna szemű, kedves tekintetű. Igazi álompasi számomra. :)


Amikor beszélgettünk, azonnal levett a lábamról, nagyon intelligens, tájékozott, humoros és érdeklődő, kíváncsi, sokat kérdezett rólam.


Szóval első látásra és beszélgetésre főnyereménynek tűnik, de mégis zavar, hogy megtudtam, hogy már több mint egy éve egyedül él, de láthatóan sok a lánybarátja. Azt mondta, hogy volt egy hosszú kapcsolata, aminek másfél éve lett vége és nagyon megviselte a szakítás, azóta nem volt senkivel. Valahogy ezt nem tudom elképzelni.


Meg azt is mondta, hogy azóta nagyon nehezen nyílik meg új emberek előtt, nehezen bízik meg ismeretlenekben. Viszont én szimpatikus vagyok neki, szívesen találkozgat velem, de legyek türelmes.


Múltkor (a 4. randin) már eljutottunk oda, hogy átölelt és adott a számra egy puszit, de csók még mindig nem volt, nem sétálunk kézen fogva, stb.


Nekem ez így nagyon lassú és bizonytalan vagyok, hogy mit akar. Furcsa, hogy a lánybarátaival nagyon közvetlen, velem meg bizonytalan.


25/N


2017. máj. 17. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt, arra hogy bízni tudjon benned, valószínű nagy fájdalom ette. Szerintem akar téged csak idő kell neki, hogy megismerjen milyen nő is vagy valójában.

Türelem, ha kell neked várj ra. :)

2017. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A vártnál jobban sikerült, szombaton megcsókolt és utána együtt töltöttük a hétvégét, vasárnap "az" is megtörtént.

Én olyan boldog vagyok :)

2017. máj. 23. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!