Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek igy mi ertelme van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek igy mi ertelme van? Normalis az ilyen?

Figyelt kérdés

Bocsanat, ha ki vagyok borulva, de egyszeruen szetcsesz az ideg.


Uj munkahelyem lett, es ott az egyik alfonokom elkezdett irantam erdeklodni, de mindenki szamara erezhetoen. Egyfolytaban bamul, keresi a tarsasagom, mellem ul le enni, folyton szemezunk es mar kettesben is tudtomra adta, hogy nem vagyok szamara kozombos.


Eddig folyton ugy voltam vele, hogy fonokkel sose. De mivel nem o a nagyfonok, csak az en kozvetlen fonokom, mivel a helyettese vagyok, plusz kulsore pont az idealom, ha lehet ilyet mondani. (Nincs kifejezett idealom, de benne minden megvan, ami tetszik egy ferfiban), valamint meg meg is nevettet, plusz csak 5 evvel idosebb, illetve tetszik, hogy igy "fut" utanam, gondoltam miert ne. Majd ha eljutunk odaig, akkor letisztazom vele, hogy amugy nem ez a szokasom, sot hazi nyulra nem lovunket vallom, de mondhatom, hogy kezdett a szivem kisse epekedni, mivel a kemia tokeletesen mukodik.


Eddig minden szep es jo, erre ma teljesen veletlen megtudom, hogy nem eleg, hogy hazas, de van 3 kicsi gyereke is (egy 0.5 eves egy 2 eves meg egy 3). Es raadasul kb. mindenki tudta, de persze nekem senki nem szolt errol.


De ha ez igy van es mar egy jo par hete kerulget, tehat tenyleg azt ereztem nem csak szexet akar, mert arra szerintem gyorsabban kitert volna, akkor megis mit akar? Mi ertelme van igy barminek is? Nagyon ki vagyok bukva. Megis hol elnek az ilyen emberek?


2017. máj. 17. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljön meg. :) Én a helyedben keresnék másik helyet, aztán szólnék a feleségének, hogy mekkora f-szkalap a férje. Tudom, hogy ilyenkor az az általános meglátás, hogy "ne szólj bele, nem a te dolgod", de én úgy vagyok vele, hogy ha valaki ekkora szemétláda, én azzal nem vállalok közösséget, így a feleségnek kedveznék, mivel vele legalább a nemem közös (emellett joga van ahhoz, hogy eldönthesse, hogy akar-e egy ilyen szeméttel élni).
2017. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodjon le mindenki, a pasi szexet akar. Ezen nincs mit filozofálni.

Ha nem csak szexet akarna, mondjuk rossz a házassága, már rég elvált volna! Én képes voltam rá akkor ő is az, persze kényelmesebb ha megvan az érzelmi háttér közben pedig félrekefélhet...

2017. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd vele, hogy mi a helyzet, de udvariasan.

Nagyon hízelgő a közeledése, te sem vagy közömbös, de ennek ellenére sem lesz köztetek semmi. Kollégával nem kezdesz kapcsolatba, reméled, hogy megérti, és a továbbiakban is megmarad a "haveri" viszony.

Pont.

Azt ne kösd az orrára, hogy átverve érzed magad és sértő, hogy mindenki tudta, hogy családapa, és úgy csapja a szelet.

2017. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az lesz, amit az utolso mond.
2017. máj. 17. 13:52
 15/18 A kérdező kommentje:
13:39-es: Mi lett azzal a kolleganoddel, aki nem hagyta magat?
2017. máj. 17. 14:01
 16/18 A kérdező kommentje:
Meg reggel elhivott vacsorazni (akkor meg ezt nem tudtam), eddig ugy gondoltam nem megyek el, de az jo alkalom lesz a tisztazasra. Bar tobb, mint kellemetlen lesz, valoszinuleg.
2017. máj. 17. 14:07
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha a további nyomulásnak elejét akarod venni, bármit mondj, csak azt nem, hogy te sem vagy közömbös.

30/f

2017. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt mar tudja, mivel csak ma tudta meg, hogy van csalad.
2017. máj. 17. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!