Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy az iskolai terror miatt nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Régen sokat terrorizáltak az iskolában, fiú vagyok, de színlelve ruhán keresztül egy másik srác mindig az arcomba nyomta a seggét, meg elölről is, nadrágon keresztül, mintha homokos lennék. Volt amikor ütögettek, megvertek. Amikor egy lány bevallotta hogy tetszem neki, aki pont az ő barátjuk volt(ő gondolom nem tudta hogy az osztályunkba mi folyik, mert másik évfolyamba járt) akkor erőszakkal át akartak vinni hozzá, és gondolom ott előtte is meg akartak alázni, szerencsére a két lábammal az ajtónál meg bírtam támasztani magam a szünet végéig, azután meg nem is próbálkoztak. 2-3 évig ment ez.


Mindezek már pár évre visszanyúlnak. De az lenne a fő kérdésem, hogy emiatt lehet-e az, hogy még olyan lányoktól is félek, akik egyértelműen jelzik hogy szimpatikus vagyok nekik, megölelnek, találkozót hívnak össze a tudtom nélkül egy haveromon keresztül velem?(mindezek már a terrorizálás éve után jóval) Mindig csak nézem őket, amikor interakcióba kerülünk akkor meg annyira ideges vagyok, hogy nem mondok szinte soha semmit, és az összes ilyet nagyon kínosnak érzem. Leülnek mellém meg ilyesmi, ha meg kell szólalni akkor inkább agresszívabb/idegesebb vagyok, amit nem tudok kontrollálni, kicsit ez a hagyjunk békén engem, nekem ez nem megy érzés, mikor pont az ellenkezője szeretnék lenni. Van megoldás, valaki tapasztalt már hasonlót?


2017. máj. 19. 12:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Megfogadom a tanácsokat!:)
2017. máj. 19. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!