Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen kapcsolatba energiát fektetni? Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Barátomnak nagyon komoly tervei vannak a jövöt nézve. Építkezés, család. Viszont rettentöen nem bízik bennem. Kamu FB-ot csinál, onnan irogat, aztán magával irogat arról a FB-ról, hogy nekem kik voltak az exeim, és aztán számon kér. Mondtam neki ha nem bízik, minek van velem. Erre az a válasza, hogy bízom, csak nemakarom hogy hulyének nézzél. Nemértem miért ilyen velem, mindig kedves vagyok vele, nem pasizok, nemértem miért hiszi ezt, vagy mi ez az egész. Van ennek a kapcsolatnak értelme? 25L
2017. máj. 19. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már lelépten volna, ez csak rosszabb lesz.
2017. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszarás...ilyet sem hallottam még, hogy saját magával beszélget valaki fb-on. Nézd a jó oldalát: az ilyen ember tuti elvan egyedül is, nem kellenek neki barátok :D Viccet félretéve, elég egy beteg ember lehet.
2017. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez beteg, meg egy hisztis feltekeny notol is sok lenne ez, nemhogy sractol, dobd ki.
2017. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent a masiknak hazudni pont ugyanolyan arulas mint megcsalni. Szoval amit veled csinalt ezekkel az atvagos trukkjeivel, amiatt ugyanolyan joggal dobhatod ki, mint ha megcsalt volna.
2017. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Eddig miért nézted ezt el? Erősen beteges a pasi.
2017. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy ilyen emberrel egy napig sem lennék hajlandó foglalkozni. Ha képtelen bízni bennem, akkor nem lennék rá kíváncsi, elmehet a búsba, bizalom nélkül semmi értelme a kapcsolatnak és nálam ez felülírja a szerelmet.


Idővel ez a viselkedés csak rosszabb lesz, miután egyre több mindent fog magának megendedni. Ha úgy döntesz, folytatod ezt a kapcsolatnak csúfolt akármit, készülj fel arra, hogy egyszer csak azon kapod majd magad, hogy mindenkitől, aki fontos elszigetelt és teljesen kisajátított. Ha nem akarsz aranykalitkában élni egy bizalmatlan elmebeteggel, akkor szedd össze a maradák önbecsülésed és még ma tedd ki a szűrét és ne dőlj be az ezek után menetrendszerűen előforduló változási ígéreteknek, sosem tartósak.

2017. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg, hagyd a komoly terveivel.

Miféle élet lesz ebből 3, vagy 10 év múlva?

2017. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem erdemes mert kesobb nem csak energiat fektetsz hanem leszivja az egesz energiad egy ilyen ember.
2017. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, es teljesen egyetertek veletek, lepni fogok az biztos, egyebkent pedig 29 eves es nagyon okosnak vallja magat, es mar szeretni sem tudom ugy amikor meg nemmutatta ki a foga feherjet..a legjobb meg hogy volt olyan is amikor felakart mondani a munkahelyen hogy tobbet tudjon velem lenni, meg utanam jott munkaba csokor rozsaval :D katasztrofa, en egy ferfit akarok magam melle
2017. máj. 19. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!