Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után vizsgaidőszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vizsgaidőszak? Ti hogyan élnétek túl?

Figyelt kérdés

A barátom egy hete szakított velem.

Eléggé megvisel, mivel még mindig szeretem.

3 évig voltunk együtt és tényleg hatalmas szerelem volt.

Most kezdődik a vizsgaidőszakon és én totál magam alatt vagyok.

Neki ez nem probléma,hoszen már végzett az egyetemen és mint kiderült,máris van új barátnője.:))) Ettől csak még rosszabb minden.

Ti hogyan vészelnétek túl úgy ezt az időszakot,hogy még a vizsgák is tetőzik?

21L



2017. máj. 21. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1-2 Napot csak arra fordítanék,hogy csak a fiúra összpontosítsak,és sírjak,sírjak,sírjak... Hogy kiadjak magamból minden fájdalmat. Utána 2nap múlva tanulni kezdenék. Célszerűbb átmenni barátnőhöz,rokonhoz,ismerőshöz tanulni,hogy ne legyél egyedül.Úgy könnyebb a tanulás. És ha újra elkap a sírás,van ki vigasztaljon. Ja és ne az legyen a cél hogy mindenáron elfelejtsd,mert minél jobban azt akarod hogy ne gondolj rá,annál nehezebb... Gondolj arra,ez az időszak is elmúlik egyszer.2-3hónap mulva már könnyebb lesz.Csak dobj ki minden emléket róla,szakítsd meg vele a kapcsolatot. Minden vihar magával hozza a napsütést.:)


Sikeres vizsgát kívánok!:)

20/L

2017. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Szerintem a tanulás pont megfelelő figyelemelterelés lesz a kapcsolatodról.

Egyszer egy kapcsolatomnak az államvizsga előtt, MSc felvételi előtt lett vége, nyilván rosszul esett, de a nagy agonizálás helyett inkább próbáltam elterelni a figyelmem a tanulással. Túltettem magam a kapcsolaton is, és a vizsgáimat is szépen megcsináltam, szóval megérte.

2017. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igazából könnyű túlélni, merthogy mint mondod: vizsgaidőszak.

Szóval van, ami lekössön. Nincs idő személyes problémákra.

2017. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anno az én 3,5 éves kapcsolatom a vizsgaidőszak és szakdolgozatírás kellős közepén volt. Egy dolgot mantráztam végig, hogy ez az én jövőm, ezen múlik, nem ronthatom el azzal, hogy az ágyban heverve bőgök. Ez segített fókuszálni nekem.
2017. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!