Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjárom, ha egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjárom, ha egyetemista arabbal jövök össze?

Figyelt kérdés

Egy kezemen meg tudom számolni hány magyarnak jövök be...

Még szűz is vagyok, pedig már elmúltam 20.

Nekik úgy látom bejövök.

Nekem is tetszenek, de nyílván eddig nem mentem beszélgetésnél tovább.


2017. máj. 24. 23:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy szépnek tartom magam, csak a magyar férfiaknak nincs ízlése."


:DDD


Te nagyon okos vagy. Kérlek, tényleg tedd meg azt a szívességet, hogy felajánlod magad a szaúdiaknak. Eleget tanultunk tőled a magyar nőkről és férfiakról.

2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Az is baj, ha szépnek tartom magam? XD
2017. máj. 25. 23:36
 33/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, mégis mit vártál? Megkaptad a választ, hogy szerintünk butaságra készülsz, értelemszerű, hogy az emberek egy kicsit be fognak szólogatni. Inkább oszd meg velünk a gondolataidat, segítettek a válaszok döntést hozni?
2017. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem az baj, ha szépnek tartod magad (szíved joga), csak hát pár óra leforgása alatt elhordtad itt mindennek a komplett magyar női és férfitársadalmat. Szerinted okosnak tartunk?
2017. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Szerintem titkon mindenki bír engem.
2017. máj. 26. 10:13
 36/44 anonim ***** válasza:
64%
Vagy titkon egy ócska kis troll vagy.
2017. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
????
2017. máj. 26. 10:29
 38/44 A kérdező kommentje:
Én szeretem a magyarokat, büszke vagyok a származásomra:)
2017. máj. 26. 10:30
 39/44 anonim ***** válasza:
52%

Ebben biztos vagyok buszke vagy a szarmazasodra akkor miert akarod a magyar vervonalat keverni egy szoros arabbal?

Ennyire buta vagy ?

2017. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Úgyis magyar férjem lesz....most kiírtam egy ártatlan kérdést, mert érdekelnek az arabok, de belegondolva túl bonyolult lenne egy ilyen kapcsolat fenntartása. Csak a kedves emberek érdekelnek, az agresszív merénylők nyílván nem. Nem vagyok én bolond!
2017. máj. 26. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!