Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjárom, ha egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjárom, ha egyetemista arabbal jövök össze?

Figyelt kérdés

Egy kezemen meg tudom számolni hány magyarnak jövök be...

Még szűz is vagyok, pedig már elmúltam 20.

Nekik úgy látom bejövök.

Nekem is tetszenek, de nyílván eddig nem mentem beszélgetésnél tovább.


2017. máj. 24. 23:11
1 2 3 4 5
 21/44 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

A 12-es válaszolóra érdemes figyelni. Mi az, hogy "nem vagyok olyan, mint a többi magyar nő" lol???

Tudod hány magyar csaj megy az arabokra akármilyen indokkal?

Az araboknak bejönnek a fehér európai nők, mert újdonság nekik, másrészt tudják, hogy belénk nincs belénk nevelve a náluk tapasztalt durva konzervativizmus, ami egy fiatal kanos arabnak kb álom :D

Ha egy arab nő nem szűz, akkor az életének kb vége van. Ország függő, de mondjuk ismerősi körből kiindulva, szudánban, szomáliában ezt nagyon komolyan veszik. Az emírségekben börtönbe vágnak ha házasság előtt szexelsz.

Sok esetben arab lányt nem is engednek ide egyedül, csak fiú testvérrel vagy apukával, szóval persze, hogy az araboknak könnyebb (tök mindegy, hogy normálisabb fajta-e vagy nem) egy európaival kapcsolatot vagy akármilyen viszonyt kialakítania :D


Szóval lehet velük jól járni, van olyan ismerősöm, akinek apja szudáni, anyja magyar, és nagyon jól elvan a család itthon, de nem kell annyira hanyatt esni attól, hogy az araboknak bejössz :D

2017. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

"Csak azért nem aggódom érted, mert tudom, hogy valójában férfi vagy."


Húha a kérdező elkezdett oltogatni :D Nem vagyok férfi, nem tudom honnan szülted ezt :D De te viszont egy igénytelen nő vagy, totál igénytelen, erről bármilyen pasit megkérdezhetsz mi a véleménye róla hogy egy muszlimmal.. Egy útszéli prostituáltnak több a respektje meg az önbecsülése.

De tudod mit én szurkolok neked, tiszta szívemből kívánom hogy jöjjél össze egy arabbal és a saját bőrödön tapasztald meg a dolgokat. Menjél is ki nyugodtan Szaúd Arábiába vagy ahová valósi a gyerek éljetek ott boldogan, nem kell félni nyugodtan kimehetsz, arany életed lesz ott ;)


"Az araboknak bejönnek a fehér európai nők, mert újdonság nekik, másrészt tudják, hogy belénk nincs belénk nevelve a náluk tapasztalt durva konzervativizmus"


Jah ennek a több száz arabnak is bejött ez az egyszem nő, szegénykéim nem is tudták magukat türtőztetni és mindenki rávetette magát:

https://www.youtube.com/watch?v=vuQKIctGa10

https://www.youtube.com/watch?v=N6oVNabZAFI

https://www.youtube.com/watch?v=nNgG8SFnc7o

2017. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és pont nem érdekel, hogy muszlimmal volt-e a kérdező, ha amúgy rendben van. Többet jelent az, hogy hűséges típus. A prostikhoz nem kéne ezt a helyzetet hasonlítani, mert az tényleg a legalja.

Kérdező: Nagyon nagy esély van rá, hogy megszívod az arabokkal, és ha elhagyod az országot már megvédeni sem fog senki, ezt ne felejtsd el. Vannak férfiak itthon is, akik értékelik a hűséges nőket. Ha egy kezeden meg tudod számolni, hogy hány magyarnak jössz be, az már pont elég, gondolom csak 1 férfira van szükséged...

2017. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
50%

23# Nagyon sok negativ energiát érzek ebben a kommentben. Kik vagyunk mi hogy a Kérdező és az igaz muszlim szerelem útjába álljunk?!

Sunshinedollnak sok muszlim barátja van, ő is megmondta van köztük normális meg lökött. Szerintem bátorítsuk a Kérdezőt hogy találja meg a számításait és hogy kiutazhasson a vahabita Szaúd Arábiába vagy a heroin függő Afganusztánba vagy turbó siita Iránba ;)

Az a baj sok intoleráns rémhir kering a muszlimokról, fontos Kérdező hogy ezt ne hidd el, ez része a jobbos hamis propagandának. Nyugodtan kimehetsz ezekbe az országokba szeretettel fognak várni, én szurkolok neked :)

2017. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

A prostikhoz hasonlít bakker XD

Vicc vagy cica XD

2017. máj. 25. 21:12
 26/44 A kérdező kommentje:

#23-as válaszolónak pedig köszönöm, örülök, hogy vannak még rendes emberek.

Az egyik idefirkáló írta, hogy milyen igénytelen vagyok, amit azért nem tudok hova tenni, mert belefutottam egy kèrdéshez adott válaszába, ahol azt ecsetelte, hogy neki belefér az, hogy mikor párkapcsolatban van néha bevesz embereket a szexhez. Magyarán csoportos dugásokba benne van. WTF??? És egy ilyen ember oktat ki engem???

Vicc.

2017. máj. 25. 21:19
 27/44 anonim ***** válasza:
18%

Bocs de kikerem a prostiknak ok ismerik oket

Ok nem is engednek be arab pasit mert allatok...

De ha ilyen ronda vagy mas nem jut ....hajra

2017. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

#27 Nem félsz attól, hogy neked meg ronda gyerekeid lesznek vagy unokáid? Nem szép dolog lenézni a rondákat.

Amúgy szépnek tartom magam, csak a magyar férfiaknak nincs ízlése.

2017. máj. 25. 21:40
 29/44 A kérdező kommentje:
Nézzétek én nem vagyok bunkó, csak egyes válaszolókkal muszáj így beszélni, mert ezt érdemlik. Én meg tudom magam védeni...
2017. máj. 25. 21:42
 30/44 anonim ***** válasza:
24%

Es te mit erdemelsz ?

Egy arab faxot a hatsodba? Mert az fog jutni neked kislany melle egy kis nemi betegseg.

Mert bizony ok a nyulat is futtaba es ovszer nelkul igy tele vannak jo hsngzasi betegsegekkel

Hajra

2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!