Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok lehet hogy terhes. Őt büntetik?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok csüt kellett volna megjönni de nem jött meg.

A barátom 19 éves mindig védekeztünk soha nem volt anélkül.

De lehet hogy mégis becsúszott a baba . Ha így van akkor megtartjuk úgy döntöttünk a barátommal. Vállaljuk a tettünket. (Nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy milyen hülyék voltunk stb , mert nem érdekel ugyanis vállaljuk a tettünket. A barátom ha 19 éves én pedig 14 akkor ha apukám feljelenti büntetik ? mert a Kék vonalon ugy informáltak hogy nem büntetik. A normális válaszokat előre is köszönöm,


2010. máj. 17. 13:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
azokból a pótlékokból nem lehet megélni, gyerek mellett tanulni meg végképp nem..
2010. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nem lehet megélni belőle....de ezeket kapná + segélyt, mert dolgozni ugye nem mehet
2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

Mivel védekeztetek?

14 éves vagy, még lehet be sem állt rendesen a menzeszed. Ha tényleg védekeztetek, és nem a "megígérem, kihúzom időben" módszert alkalmaztátok, hanem pl óvszert, vagy tablettát, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy.

Még csak 4 napja késik, szóval lehet nincs is "baj". Egy tesztet vegyél inkább:)

Egyébként 14 éves kortól nem büntetik úgy tudom.

Egyrészt örülök hogy így gondolkodsz, hogy megtartod és vállalod a felelősséget, de 14 évesen szerintem ebbe beleszólhatnak a szüleid is. Szóval nagyon szép és jó, hogy kitaláltad, hogy szólsz egy gyereket, de lehet a szüleidnek nem fog tetszeni az ötlet.

Szerintem még inkább imádkozz, hogy ne legyen baba.

2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

Úristen, ha ez igaz kérdező, ti nem vagytok komplettek. mégis kinek szülöd azt a szerencsétlen gyereket, anyádnak? mert elárulom, gyerek mellett, pláne az első 1 évben szarni nem lesz időd. tudod te, mennyibe kerül egy havi pelenka? 20-30 ezer ft. egy gyerek nevelése nem csak abból áll, hogy jajj de édes, meg néha kicseréljük alatta a pelenkát és pár óránként enni adunk neki. azzal a gyerekkel a nap 24 órájában foglalkozni kell. erre te érettnek érzed magad? ha nem vagy jó passzban, beteg vagy vagy fáradt, akkor is a gyerek az első. nem teheted félre, ha épp nincs kedved hozzá. és egy gyerekkel való foglalkozás nem csak addig tart, amíg csecsemő, 18 éves koráig mindenből mindig a legjobbat kell neki adni, akár a saját szádtól kell megvonni az ételt.

remélem, a szüleidnek lesz annyi esze, hogy lebeszéljenek a gyerekvállalásról. 14 évesen te is bőven másokra szorulsz még. arról nem is beszélve, hogy arra mérget vehetsz, hogy a barátod nem marad melletted. 19 éves könyörgöm, szintén gyerek! a férfiak nagy része még huszonévesen sem képes az apasággal járó feladatokra, felelősségre. beszélj a szüleiddel és ha nem akarod elcseszni az életedet, akkor tudod, mi a megoldás..

2010. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, hát te nem tudtad, h ők már érettteekkkkk???? :DDD
2010. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Remelem vaklarma volt az egesz es ez az egesz agyrem a 14 eves lanyrol es annak szuletendo gyerekerol csak teves risztas...
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem büntetik. Ja és nem azért vagytok hülyék, mert nem sikerült jól védekeztetek, hanem mert megtartod :)


AMÚGY AKKOR BÜNTETIK, HA MÉG NEM VOLTÁL 14 AMIKOR MEGTÖRTÉNT A TEHERBEEJTÉS.


Ez a legfontosabb.

2010. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
65%
fainul el*urtad az életed, grat!
2010. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
66%
6 éves lesz a gyereked te meg akkor leszel 21 éves fiatal nő akkor élhetnéd egyetemista bulis éveidet .Jól pofán kéne b*szni titeket.
2010. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem kedves utolsó, ő úgy gondolkodik, hogy 28 éves korára nagymama lesz, 42 évesen dédinek is fognak már szólítani, és így tovább...

Amúgy még az is pozitívum, hogy mire jó korba érsz, 30-40, addigra kirepül a fészekből és nem kell a gyerekre szánnod a középkorodat.

2010. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!