Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok lehet hogy terhes. Őt büntetik?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok csüt kellett volna megjönni de nem jött meg.

A barátom 19 éves mindig védekeztünk soha nem volt anélkül.

De lehet hogy mégis becsúszott a baba . Ha így van akkor megtartjuk úgy döntöttünk a barátommal. Vállaljuk a tettünket. (Nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy milyen hülyék voltunk stb , mert nem érdekel ugyanis vállaljuk a tettünket. A barátom ha 19 éves én pedig 14 akkor ha apukám feljelenti büntetik ? mert a Kék vonalon ugy informáltak hogy nem büntetik. A normális válaszokat előre is köszönöm,


2010. máj. 17. 13:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
Idióta vagy kérdező! Hova a faxxba akarsz 14 évesen gyereket szülni?
2010. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy. azt hiszed majd a gyerek kárpótolni fog a legszebb éveid elvesztegetéséért? nagyon fogod utálni a szitut. valóban lehet tanulni gyerek mellett is, de ez nem fogsz vigasztalni, mert sose tapasztalhatod meg, milyenek is az édes, szabad fiatal felnőttkor, amikor kötetlenül tanulhatsz, bulizhatsz, utazhatsz egy szóval: tapasztalsz. a gyereknek sose vághatod a szemébe, hogy miattad csesztem el a fiatalkorodat. amikor rádöbbensz pár év múlva, hogy mekkora marha voltál, miközben a kortársaid érettségire készülnek, készülnek a szerenádra, ballagásra és az egyetemi évekre, borzasztóan fogod magad érezni. mindennek megvan a maga ideje. akik fiatalon vállalták a gyereket, bizony bánják sokan, csak még maguknak sem merik sokszor beismerni. nekem egyszer egy nagyon fiatal, kisgyerekes anyuka azt mondta, hogy mindene a gyereke, az életét adná érte, de ha tehetné, visszacsinálná. a gyerek miatt csak idénymunkákat tudott vállalni, mert a gyerek apja otthagyta terhesen, pedig először örült neki, támogatta a gyerekvállalást. na erre varrj gombot.
2010. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
a barátom mellettem áll. nagyon fél hogy elveszít. ő is akarja a babát. mellesleg megtudnánk élni
2010. máj. 17. 17:33
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem büntetik.

Jó, hogy ilyen felelősségteljesen gondolkoztok, és vállaljátok a dolgot. Beszélj a szüleiddel.

Egyébként sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakhoz.

2010. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
teszteltél már egyáltalán?
2010. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnának élni... b.zmeg miből? diákmelózni is csak 16 éves kortól lehet menni. a gyes meg a CSP épp arra lesz elég édesem, hogy a pelenkát meg a tápszert megvedd. és akkor még nincsenek kifizetve a közüzemi számlák meg az internet.

meg tudnának élni aszongya:D

mellesleg ne az állam meg az adófizetők pénzéből meg a segílykéből nevelj gyereket, te kis ostoba, hanem a sajátodból. ja, hogy az nincs? akkor nem kell szülni.

2010. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
k.rva szánalmasak vagytok!! ennyit tok mondani, basszus, ennyi idősen bekapni a legyet??
2010. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Megtudnánk élni és a saját pénzünkből. a barátom dolgozik ;)
2010. máj. 24. 21:03
 29/32 anonim ***** válasza:

ennyi évesen?!!!!!


Uram isten eszem megáll komolyan, te kedves kérdező 14 évesen volt időd baszni?? nem azért , de én is 14 éves vagyok és az a legfontosabb dolgom, hogy hova vesznek fel, nem az, hogy babázzak..miééért ? miéééért? miéééért? miért, kell mindent elsiettetni?? Mellesleg, ez szép és jó, hogy ti megtartjátok, de EBBE a szüleid véleménye is KELL, nem úgy van, hogy hopp szülök egy gyereket, aztán majd eltartja a 19 éves fiúm, lehet , hogy a fiúd nem is marad melletted, NEM ÉRTEM !! ha már ennyi időd van számold ki, hogy mennyibe kerül majd a pelus meg a tápszer, meg a sok dolog, jJAAAA ! és akkor miből esztek isztok?? ja azt anyuci meg apuci finanszírozza? vagy a sok segélyből..? a barátod ha már dolgozik, akkor is ..más a korosztály, hogy fogalmazzak..szóval ő másképp gondolkozik , mint te.. És amíg te lefeküdtél a barátoddal, addig más -ahogy neked is- a történelemkönyvet bújta.

Hogy miért vagyok így kiakadva?

Mert felelősséggel jár egy kisgyerek !!

Remélem , -őszintén remélem- hogy ezt a kicsi kommentet elolvasod, és tanulsz belőle-vagy nem , tudom , én is sok rosszat elkövettem , de hogy lefeküdjek valakivel... majd később ha elvégeztem az egyetemet és a főiskolát, ha majd valamit letettem az asztalra, úgy hiszem neked is így kellene gondolkodnod, vagy hasonlóan ..

ÉS remélem anyukáddal /apukád egy nagy pofonnal kezdi a dolgot, tudom , hogy a pofon nem oldd meg sok mindent..de ebben az esetben lehet.

Mindegy, az a lényeg , hogy jól dönts !


Remélem, gondolkodni fogsz..


Ui. bocsánat, ha durva /bunkó voltam..de ez egyszerűen kiborító. és azt viszont nagyon DÍJJAZOM, hogy védekeztetek, és ne haragudjatok, ha sok a helyesírási hiba, mert gyorsan gépeltem


egy 14 éves lány:)

2012. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Na? Kérdező anyuka lettél?
2019. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!