Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második feleségként ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második feleségként ne is számítsak arra hogy majd szeretni fog a csaladja?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ne.
2017. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de.
2017. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért annyira oda voltak az elsőért vagy miért? Unokatesóm második feleségét sokkal jobban szereti mindenki mint az exet. Nem törvényszerű.
2017. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez összetettebb kérdés annál,hogy első vagy második feleségről van szó.

Ha látja a család,hogy jól kijöttök, működik a kapcsolat, megértitek egymást, és Te is pozitívan állsz a családhoz biztos meg fognak kedvelni. Még ha ez idő kérdése is.

2017. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez azert eleg helyzetfuggo. Ha pl. egy 10 eve szingli ozvegy pasi osszejon veled, akkor eleg valoszinutlen, hogy problemak lennenek, ellenben viszont, ha a csaladjatol szeretted el a pasast, mert mentel a lukad utan, akkor ne csodalkozz, ha meg csak le sem kopnek.
2017. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem sem bírnak, pedig nem miattam mentek szét. A volt feleség dobta egy másik pasiért, mégis ő az imádás...
2017. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En a negyedik felesege vagyok, es imad az egesz csalad ez nem ettol fugg:-))))Nekem o a masodik ferjem es a csaladom imadja, szimplan azert mert hasonlo a szuleink ertekrendje, mi is hasonloak vagyunk es az o szulei az en szuleim is, mert lanyukkent szeretnek mar 7 eve:-))))
2017. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjem volt felesége nagyon csúnyán viselkedett az egész családdal a válás előtt, közben és után, így engem nagyon szeretnek, mert én normális vagyok.


Én is elvált vagyok, de mi az új nő miatt váltunk el, őt nem szerette az exem családja, nagyon haragudtak rá, mert tönkretette a családot.

2017. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az én exfeleségem per pill sem az apám sem az anyám nem szereti, úgyhogy nem lesz nehéz túlszárnyalni majd annak akivel összejövök.


Ha jó ember vagy és úgy viselkedsz szeretni fognak.

2017. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4ik jesszus :) akkor ő Gábor Zsazsa férfiben.
2017. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!