Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Gáznak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Gáznak tartjátok, ha egy 27 éves nőnek nincs jogsija, se kocsija, vagy legalább a jogsi legyen? Vagy nem szempont?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 12:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Miért olyan ribiket választottál, akiknek nincs pénzük jogsira? Apa tolja alájuk az autót... szánalom. Gondolom, ugrottak is.
2017. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igazából én kezdem cikinek tartani , azért tettem fel a kérdést. Minden barátnőmnek van már, nálam fiatalabbaknak is. Mivel létezik a világon más is, mint Bp.-n lakni és mindenhova metróval járni, úgy érzem gáz, hogy nincs egyik se, de sajnos nem adatott meg, hogy legyen pénzem rá, a párommal meg sose volt pofám kifizettetni, pedig kifizetné.
2017. máj. 27. 12:56
 13/38 anonim ***** válasza:

Azert mert nem sajat onero attol meg van annyi eszem h felfogjam hogy ez nem szempont. Ezt meg rolad 27 evesen se lehet elmondani. Ez a lenyeg de latom meg ezt SE fogtad fel te nagyon okos.

Es mar 22 vagyok, frissen diplomazott. Gyogyszercegnel dolgozok es elengedhetetlen szamomra az auto. Ami ceges. A sajat autom egy egyszeru Fiat es egy hobbi autonak egy 23 eves Lada. Anno ezt lerendeztem. De ha most kellene most rendeznem onerobol. Ennyi :)

2017. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos, ha van jogsija, de a párválasztásnál nekem ez nem szempont, megcaz autó sem...
2017. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
22 Éveske! a normál emberi hangnemet úgy látom nem tanították meg az egyetemen, meg azt, hogy kérdés nélkül arcoskodj azzal, hogy mid van/ vagy mid nincs.
2017. máj. 27. 12:59
 16/38 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm!
2017. máj. 27. 13:00
 17/38 anonim ***** válasza:

Ember te kajak ilyen bamba vagy ? Vagy valaki pisztolyt tart epp a fejedhez ? :D

Nem felvagok....probalom elmagyarazni a lenyeget...de latom falnak kb. De mindent sajat onerobol ertem el ha ennyire ezen ragodsz. Ahonnan jottem ott hus se volt az asztalon se szulok :D

Es lam....


De tudod a kulonbseg kettonk kozott az esz :D

2017. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Ha önerőből fizettél magadnak egyetemet, eltartottad magad, jogsit, kocsit vettél, szülői segítség nélkül, akkor gondolom van egy regisztrációd minimum a rosszlányokon.
2017. máj. 27. 13:04
 19/38 anonim ***** válasza:
Most pedig menj át a szexualitás kategóriába, és indokolatlanul kérdezd meg, hogy idegen emberek gáznak tartják e a szőrös/szőrtelen nemi szervedet, kis/nagy melledet, amellett, mert valójában nem a párodnak kell hogy tetsszen.
2017. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
30%

Oh...egyem. Ezzel probalsz megserteni? :D

A penz allami osztondijakbol jott ossze ha szeretned tudni. TDK elso helyezesek....kutatasok....5os atlag.


De latom irigy vagy....nem baj.

Elj csak a szanalmas kis csoro eletedbe :D majd masok elnek helyetted rendes eletet :D

Jovore hazasodom...23 evesen. 3 ingatlan, ferj es karrier.


Te meg akkor 28 evesen egyedul csoron itt gyk-zhatsz. Ez aztan bejott aranyanyam :D

2017. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!