Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Gáznak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Gáznak tartjátok, ha egy 27 éves nőnek nincs jogsija, se kocsija, vagy legalább a jogsi legyen? Vagy nem szempont?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 12:49
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy, hogy most azt írják sokan, hogy nem szempont, én mégis szokszor tapasztaltam, hogy igenis elvárják a férfiak. Ha nekik van, legyen a nőnek is.
2017. máj. 27. 13:08
 22/38 anonim ***** válasza:
kicsit sem érdekel egyik sem...
2017. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nos, ha 23 évesen férjhez mész, akkor tényleg jól kiélhetted magad ilyen idős korodra.... én nem vagyok irigy, ilyen szemtelen kis picsukákra főleg nem. Mivel szombat ebédidő van, illene a konyhában sertepertélj a kis párodnak, nehogy aztán ne vegyen el feleségül. :))
2017. máj. 27. 13:12
 24/38 anonim ***** válasza:
45%
Vidéken élő nőként nem tudnám elképzelni jogsi és kocsi nélkül az életünket. Szeretem, hogy önállóan tudok mozdulni bármerre, mástól függetlenül.
2017. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, nekem sincs kocsim, és nem is kell, ha utazok akkor repülővel teszem és olyan messzire, hogy oda kocsival nem jutnék el. Ha pedig nem utazok, akkor a sarki hipermarketbe csak le tudok menni a lábamon. Nekem a kocsi felesleges, milliószor belegondoltam már, hogy mire használnám, de mindig arra jutottam ki, hogy semmire, arra meg nyilván nem veszek, hogy álljon csak.
2017. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"27N nincsen jogsim :( nem szeretnek vezetni. Inkabb metroval,busszal,kerekparral kozlekedem. A legutolso pasimmal fel eve szakitottam. Kerte,hogy szerezzem meg a jogsit, ciki,hogy nincsen es autom sincsen. :(("


Tán csak nem ez is te vagy? Tényleg elhagyott?Hú de csodálkozom rajta! :D ( nem a kocsi-jogsi téma miatt)

2017. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
46%
Ej, mindketten de gázak vagytok.
2017. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Akkor arra figyelj amire kell és ne itt irogass! A bahamakon nincs nyaralotok? kamukiralylany :)
2017. máj. 27. 13:22
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem én sose írtam ki ehhez hasonló kérdést. Nekem 4 éve van párom, és max a kényelem, meg a praktikusság miatt örülne ha letenném, de elhagyni ezért biztos nem fog. Mégegyszer mondom, engem zavar.
2017. máj. 27. 13:25
 30/38 A kérdező kommentje:
Pl ha gyerek lesz, én mellé nem tudom elképzelni, hogy kocsi nélkül legyek. Akiknek nincs és nem zavarja őket, azok hogy rendeznek le egy nagybevásárlást pl? hogy mennek el másik városba, vagy bármi? jó folyton tömegközlekedésen bumlizni?
2017. máj. 27. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!