Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Gáznak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Gáznak tartjátok, ha egy 27 éves nőnek nincs jogsija, se kocsija, vagy legalább a jogsi legyen? Vagy nem szempont?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 12:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ha téged is zavar akkor meg ugyan miért nem oldjátok meg,hogy letedd azt a jogsit?Egy annyira komoly kapcsolatban ahol már a gyermekvállalás is szóba kerül nem értem ,hogy merülhet fel,hogy neked nincsen pénzed rá ha egyszer a párod fizetné?

Ideje lenni elmélyíteni ezt a kapcsolatot a valóságban is.Kezdhetnétek ezzel az én pénzem -te pénzed dologgal.

2017. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Ez a pénz dolog csak nálam ilyen kényes, nála nem. Ő már rég kifizette volna. De mivel így ő az aki a több pénzt teszi le, jóval többet, valahogy engem zavar, hogy nem vagyok az ő szintjén. Nem szerettem soha olyan dolgokat elfogadni amiket később a fejemhez vághat netán.
2017. máj. 27. 13:41
 33/38 anonim ***** válasza:

69% beteg, én már ismerem.

Egy bolond, frusztrált csaj.


Kérdező, nem gáz egyáltalán, de próbált letenni azért a jogsit, sosem lehet tudni, mikor kell egy autó.

Mert az kell, néha nagyon.

Én nem is tudnék már élni nélküle.

Hátránya, hogy elpuhul az ember mellette. :(

2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ha most ekkora gondot jelentenek az anyagiak, mi lesz egy gyerek érkezésekor???
2017. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim, de igazából nem vezetek. Ha elmegyünk valahová, férj vezet, én max. akkor vezethetnék, ha ő inni akar, de általában nem iszunk magunkban :)

Ha valaki egy eldugott faluban él, ahová napi két busz megy, ott fontos a jogsi, nekem sem kisvárosban, sem nagyvárosban élve nem kellett. Gyalog vagy biciklivel megoldom a közelekedést, gyerek is teker velem együtt.

Eddig egyetlen egyszer kellett volna a kocsi, amikor a gyerek eltörte a kezét, de mivel férj munkába jár a kocsival, hiába van jogsim, ha nála a kocsi és minden nap használja, elviszi.

2017. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34#

Ilyenektol ne varj logikis epeszu gondolkodasmodot.

Majd lesz valami felfogassal szulnek egy gyereket...azt majd... valamibol felnevelik. V nem.

2017. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Jó dolog ha van, de lehet élni nélküle is. Nekem megvan a jogsi 20 éves korom óta de nem vezetek mert nem tudok autót vásárolni magamnak. De legalabb tudom hogy ha szükség lenne rá akkor a fiókban megvan.
2017. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem, ha őt sem zavarja, hogy még nincs saját kocsim. Mondjuk idén lesz, ha minden igaz. Viszont jogsim van több éve és az utóbbi időkben munka miatt nagyon sokat vezettem.

29F

2017. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!