Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyedül állok sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül állok sokáig azok azért azok mert rondák?

Figyelt kérdés
Már egy éve szingli vagyok és kezdek azon gondolkodni, hogy lehet h csunya vagyok. :( azoknak a pasiknak nem tetszem akik nekem kellenek. Hozzá teszem sajnos nem sok helyre járok el így inkb csak tinderen próbálkozok de ott is a nem olyan helyes pasiknak tetszem. Az a "gond" hogy én magamat jó csajnak tartom de úgy érzem a körülöttem lévők masképp látnak.
2017. máj. 28. 23:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy a kérdést rosszúl irtam .. szóval akik sokáig egyedűlállóak azoknak azért nincs párjuk mert csunyábbak?
2017. máj. 28. 23:51
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

igen, előfordulhat, nem feltétlenül "ronda" vagy de nem vagy olyan jó csaj, mint amilyennek tartod magad. és ha azt veszed észre, hogy azoknak a pasiknak, akik neked bejönnek, nem tetszel, akkor igen, valószínűleg a "kalibered" fölé lőtted be magad.


persze ez nem törvényszerű, de azért igenis van egy objektív mérce, ami alapján el tudjuk helyezni az emberek külső alapján. aztán sok mindennel lehet azt kompenzálni, ha valaki nem gyönyörű, ismerek kövérebb lányt/fiút egyaránt, aki a humorával-beszélőkéjével nem a saját ligájabéli párt talált magának.


de azért egy egészséges önkritika nem árt. és bizonyos dolgokon (testsúly, haj, öltözködés) változtatva kategóriákkal jobb is lehet vki.

2017. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha az ítélőképességed is olyan, mint az írásképed, akkor van egy rossz hírem.
2017. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1, Akik egyedülállók sokáig? 1 év nem sok.

2, A te eseted nem arról szól, hogy valaki ronda. Szimplán hozzád képest irreálisan jó pasiknál próbálkozol.

2017. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tinderen jó csajok nincsenek. Rifancok annál inkább.
2017. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki így nagyvonalakban? Testalkatod milyen?
2017. máj. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb 1 éve keresek aktívan párt teljesen sikertelenül.


Igen, azt gondolom a kinézetemmel van gond, minden mást kizártam.


Persze lehet probléma a személyiségemmel is, de 99.9%-ban el sem jutok odáig, hogy ez kiderüljön, így marad az arcom.

2017. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem match-elnek a "helyes pasik", akkor valószínűleg fele olyan jó nő se vagy, mint hiszed.


De azért mókás, hogy te is csak a justin bieber klón kisköcsögökre gerjedsz, aztán meg idejössz sírni, hogy ők meg csak a emily ratajkovsky klón balaton sound ribi instagram szökevényekre gerjednek :D

2017. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért voltam egyedülálló sokáig (30+) mert addig nem akartam állandó partnert, amíg nincs meg a biztos egzisztenciám.
2017. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam rondának (és mások sem :)), én például azért voltam 4 évig egyedülálló, mert egy rossz kapcsolat után a hátam közepére sem kívántam a párkapcsolatokat, utána pedig szimplán csak túl jól éreztem magam egyedül, hogy feladjam bárkiért. Nem zárkóztam el teljesen, de egyáltalán nem ismerkedtem társkeresési céllal, úgy voltam vele, hogy ha majd jön valaki, akivel minden klappol, akkor szuper, de ha nem, akkor is - el is jött végül, de bizony évekig tartott. Nem bánom mondjuk, nem vagyok kapcsolatfüggő, sőt.
2017. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!