Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan kicsit az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan kicsit az, hogy mivel elfogadottabb ha a kapcsolatban a férfi jóval idősebb ezért sok nőknek nem kell annyit dolgozni az egzisztencia kialakításáért mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár általában a férfiaknak maguknak kell megteremteni mindent, ők nem jönnek össze évekkel idősebb nővel akinek már van munkája, pénze stb. Viszont fordítva ez gyakran történik, hogy egy fiatal lány pl. egy egyetemista kapcsolatot kezd egy idősebb férfival aki voltaképp eltartja amíg el nem kezd dolgozni. De nem tekintjük ezt eltartottságnak mivel szerelmi kapcsolat van közöttük. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy elítéljem ezeket a nőket, de nem igazságtalan kicsit, hogy a férfiak nem részesülnek ilyen könnyítésben az önálló életük megkezdéséhez?

2017. máj. 29. 16:52
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
88%
Te itt irogatsz, tehát van számítógéped és interneted, míg vannak kisgyerekek, akiknek még ennivalóra se jut. Nem gondolod, hogy ez igazságtalan?
2017. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkor megmondják, hogy ne rinyálj már, ez van, fogadd el. Bezzeg amikor a nőket éri hasonló negatív dolog abból kialakul egy nőjogi szervezet.

Ezen már én is gondolkodtam egyébként. Fiatal huszonéves férfiként szinte esélyed sincs összejönni egy pár korosztállyal idősebb és egzisztenciálisan már stabil nővel. Nem emlékszem, hogy valaha láttam volna már fiatal egyetemista srácot 45 éves nővel. Maximum szexre kellett a nőnek. Esetleg a bulvár sajtóban fordul elő ilyen kapcsolat. Fordított esetben pedig többet is fel tudok sorolni a közvetlen környezetemből is. Temérdek huszonéves csaj van együtt 30-40-50-es férfiakkal. Néha megesik, hogy együtt is maradnak a már stabil hátterű férfival és nem kevés esetben a nőnek innentől kezdve szinte csak a fodászhoz meg a műkörmöshöz kell járni. Esetleg csinálnak valami melót, hogy ne unják szét a napjaikat.


Írja itt valaki, hogy senki nem tart vissza, hogy összeszedj egy idősebb("milf") nőt. Tiltani nem tiltja senki sem, de mocskosul reménytelen egy ilyet megvalósítani. Még, ha az adott srác érettebb is a koránál akkor is kicsi az esély arra, hogy összeálljon vele egy 40-es nő. Rövidke, dugós, kúrós esetekről elvétve tudok, de még arra sem nagyon jönnek össze nők 10-20 évvel fiatalabb srácokkal, nem hogy komolyabb szinten.


Egy 20 éves csajnak ezerszer több esélye van összeszedni egy 40-es férfit akár rövid akár hosszabb kapcsolatra is mint egy 20 éves srácnak.

2017. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazságtalan, hogy egy férfi minden jöttment nőt megk.úrhat és nagy király, ha a nő fekszik le sok pasival akkor pedig r.banc? Nem igazságtalan, hogy ha a nő idősebb az undorító, fordítva meg nem? Nem igazságtalan, hogy a nő megy táppénzre ha beteg a gyerek és ezért neki kevesebb a fizetése? Vagy eleve kevesebb pénzt kap ugyanazért a melóért? Hagyjuk már....
2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
#7 ha érezné már kezeltetné magát
2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel annak van baja, akinek gond egyedül boldogulni. Aki sikeres magával van elfoglalva. A vesztesek meg másokkal. Gondolkodj el rajta!
2017. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmas a rinyálásotok....mintha nem önként jönne össze egy pasi a fiatalabb puncival, akár a családját otthagyva.....Fordítva azért nem működik mert nem kell a fiatal srácoknak idősebb nő. Ha mégis, előbb utóbb ott hagyják, mivel egy 45 eves nő már nem tud gyereket szülni, vágjátok????
2017. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

13-as, mondjuk azt, hogy igazságtalan az amit felsoroltál a nőkkel szemben.

De ez meg a férfiakkal szemben igazságtalanság. És ezt a kérdésben szereplő igazságtalanságot mikor hallod te bárhol is? Sehol szinte. Ezzel rohadtul nem foglalkozik senki pedig ez is igazságtalanság, csak ez a férfiakra nézve. Ezzel nem foglalkozik egyetlen férfijogi szervezet sem, szerintem nincs is ilyen szervezet egyébként.

A nőknek a kevesebb fizetésével a táppénz miatt meg a mendtruációs szabadnapjával tele van a világ és tucatjával vannak szervezetek amik ezekért küzdenek.


Hogy lesz itt igazság?

Ti is ugyan annyi fizetést kaptok és kaptok mellé még menstruációs szabadságot is és ti meg majd össze fogtok jönni 35-40 évesen 22 éves srácokkal mindezért cserébe?


Nőknek van valami sérelme akkor azért politikai pártok közdenek. Ha férfiaknak van valami sérelme az senkit nem érdekel.


Nem rinyálásból írom ezt, mert nekem nem egy nagy sérelem ez, elvagyok férfiként. Mindössze azért írtam, hogy rávilágítsak, hogy nem csak a nőket érik "sérelmek".

2017. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazságtalan. A srác fog jobban járni hosszabb távon. Ő rá van kényszerítve, hogy tegyen valamit magáert. Kimegy külföldre, előbb utóbb felepit egy saját egzisztenciát.

A testvér ezzel szemben nincs kényszerhelyzetben, mert eltartjak. Ha vége a kapcsolatának akkor végre vagy ő is saját lábra áll, vagy keress egy másik eltartót. Az utóbbi esetben soha semmit nem fog elérni.

2017. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
A volt párom külföldi és 7 évvel idősebb nálam. Amikor összejöttünk én voltam 25 és volt egy félig öröklött, félig vett (a tesómat kellett kifizetnem)lakásom, illetve külföldön dolgoztam, ott ismerkedtem meg vele. Ő 32 volt és egy ócska autója volt. Közösen építettük fel az életünket. Ő egy petákot sem spórolt meg úgy, hogy 18 éves korától kezdve folyamatosan dolgozott. A mai napig nincs félretett pénze nekem mindig volt megtakarításom.
2017. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

#15

Hát nem tudom, hogy pl. ezek a fiatal lányok hogy boldogulnának egyedül, és lennének sikeresek a segítség nélkül amit kapnak. Vagy csak a férfi dolga önállóan sikereket elérni?

Amúgy én támogatom a nemi egyenlőséget. Viszont azt ti is beláthatjátok, hogy ebben a kérdésben nincs egyenlőség. csak képzeljétek el mennyivel nehezebb dolga van pl. egy egyetemista fiúnak akit nem támogat senki és egyedül kell elérnie mindent mint egy egyetemista lánynak aki adott esetben már diploma után ott vár a ház, autó stb. amiért nem kellett dolgoznia semmit.

2017. máj. 29. 17:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!