Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan kicsit az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan kicsit az, hogy mivel elfogadottabb ha a kapcsolatban a férfi jóval idősebb ezért sok nőknek nem kell annyit dolgozni az egzisztencia kialakításáért mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár általában a férfiaknak maguknak kell megteremteni mindent, ők nem jönnek össze évekkel idősebb nővel akinek már van munkája, pénze stb. Viszont fordítva ez gyakran történik, hogy egy fiatal lány pl. egy egyetemista kapcsolatot kezd egy idősebb férfival aki voltaképp eltartja amíg el nem kezd dolgozni. De nem tekintjük ezt eltartottságnak mivel szerelmi kapcsolat van közöttük. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy elítéljem ezeket a nőket, de nem igazságtalan kicsit, hogy a férfiak nem részesülnek ilyen könnyítésben az önálló életük megkezdéséhez?

2017. máj. 29. 16:52
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
85%
50. Te miert nem a negyvenes ferfitarsaidat kuldod el a fenebe, amiert egyetemista fiatal lanyokat tartanak ki, vagy egyutt is elnek veluk? Atmosta mar az agyadat a Futyizorejes tarsasag. Odaat a majomketrecben csak sir a szatok, hogy a no nem akarja eltartatni magat, emiatt nem tudjatok megtartani oket kiszolgaltatva egy eletre. Mit is irtal az elobb? Kubikoljon vagy keressen egy eltartot es kussoljon amig faszi el, ill. amig a faszi le nem csereli. Ez lenne nektek idealis, ezert bosszantanak teged is a tanult nok, mert azoknak nem kell himsoven barom. A kerdezot meg nagyon is jol ertem, erre volt a valaszom, hogy a negyvenes nok soha nem buktak huszevesekre. Igazsagtalan szerinte? Igen, az, de emiatt menjen panaszra az Uristenhez.
2017. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy a kérdező problémája, nem az én problémám. Nem panaszkodom, mert többé-kevésbé jó életem van, legalábbis nekem megelégedésemre szolgál. Ami zavar az az, ahogyan egyes nők viselkednek a férfiak kérdéseinél a sajátjaiknál pedig maximális empátiát várnak el ugyan abban a pökhendi stílusban. Pláne, hogy a kérdező normális hangnemet ütött meg. Erre reflektáltam, ahogy mondtam. Visszatérhetünk erre még holnap, ha szeretnél akár privátban, de mos készülődök munkába, ha nem haragszol.

30/f

2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Ami zavar az az, ahogyan egyes nők viselkednek a férfiak kérdéseinél"

Mondjuk ez vice versa...

2017. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
50-es, én nem gondolok rád, nem tudom, te ki vagy.
2017. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!