Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan kicsit az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan kicsit az, hogy mivel elfogadottabb ha a kapcsolatban a férfi jóval idősebb ezért sok nőknek nem kell annyit dolgozni az egzisztencia kialakításáért mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár általában a férfiaknak maguknak kell megteremteni mindent, ők nem jönnek össze évekkel idősebb nővel akinek már van munkája, pénze stb. Viszont fordítva ez gyakran történik, hogy egy fiatal lány pl. egy egyetemista kapcsolatot kezd egy idősebb férfival aki voltaképp eltartja amíg el nem kezd dolgozni. De nem tekintjük ezt eltartottságnak mivel szerelmi kapcsolat van közöttük. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy elítéljem ezeket a nőket, de nem igazságtalan kicsit, hogy a férfiak nem részesülnek ilyen könnyítésben az önálló életük megkezdéséhez?

2017. máj. 29. 16:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%

Figyi 37. Én nem haragszom azokra a nőkre akik ezzel tisztában vannak és vagy elvannak csendesen (lenyelik a békát) vagy fogják magukat, beállnak a szalag mellé, mellette leérettségiznek és ha van igényük rá, tovább mennek felfelé. Csak azért szóltam be, mert megy megint a "rinyál a csávó, balfax, lúzer, legyél férfi" és ez nagyon bicskanyitogató, nem csak nálam. Azokra amit felsoroltál azt mondom, hogy vagy nyeld be, vagy éljél már az alkotmányos jogaiddal. Vegyétek már a fáradtságot emberek, és olvassátok el azt a kibszott 37 oldalt életetekben legalább egyszer !

30/f

2017. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%

39es. Anyám hobbiból dolgozott ahol szeretett volna, mert apám kidolgozta a belét értünk, amiért anyám és én is módfelett hálásak voltunk. Pont a hozzád hasonló nők ostoba tök fejével kéne szétverni a feminista HQ-t amilyen te vagy.

30/f

2017. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
43-as, szoval anyad is egy eltartott k-va volt? Miert nem ment kubikolni? Ja, apadnak megerte kitartani egy puncit. Mi a kulonbseg anyad es mas kitartott, eltartott nok kozott? Szerintem semmi. Tolem az vesz puncit aki akar, annyert amennyiert akar, ez csak rajuk tartozik. Tolem ideosebb nok is vehetenek maguknak eltartassal fiatal pcsot, ez legyen az o dolguk.
2017. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt nagyon belelovaljuk magunkat a szüleimbe, el szeretném mondani, hogy már nem élnek. Egyébként nem volt qrva, mert mindent megcsinált idehaza, ahogy apám a házon kívül, nem húzgálta a száját, hogy gürizni kell idehaza és azért sem, hogy apám sokat van távol, mert ment maszekolni munka után. Nem azért szopta a faxt, hogy legyen neki lakhatás meg zsebpénz és ne kelljen dolgozni, ne magadból indulj ki. Hanem azért, mert szerette apámat és vonzalmat érzett iránta.

30/f

2017. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
9%
Annak a világnak már leáldozott,itt már nincsenek nők csak 2 lábon járó bérpinák,csináljon ezeknek gyereket az aki ilyennek nevelte őket!
2017. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom nem is úgy jöttek össze, hogy édesapád 40 éves volt stabil anyagiakkal amikor találkozott a 22 éves anyukáddal aki éppen unatkozott és Instagramozott. Együtt húztak le egy életet, édesapád keményen melózott anyukád meg otthon tartotta a frontot.
2017. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Egyébként itt már nem arról beszéltek ami a kérdés volt.
2017. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
88%
Miért, ki tiltja neked, hogy összejöjj egy negyvenes, stabil egzisztenciával rendelkező nővel?
2017. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Arra pedig külön felhívom a figyelmet, hogy ez a jelenség annak a patriachátusnak a mellékterméke, amibe az itt leghangosabban szájaló kisfiúk süllyesztenék vissza a társadalmat.

Akinek ez kell, annak ne sírjon a szája, itt most nem a kérdezőre gondolok.

2017. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

48. Ha rám is gondolsz, nekem nincs ilyen gondom, nem szorulok 40-es nőkre. Csak arra az attitűdre reagáltam amit itt felvettek egyesek a férfiakkal meg a kérdezővel szemben.

30/f

2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!