Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek volt már olyan, hogy az új pasitoknak kisebb volt a farka mint az előzőnek? Hogy viszonyultatok ehez?

Figyelt kérdés
Emiatt kevesebb lett o a szemetekben vagy esetleg aggodni kezdtezek, hogy hat ez nem lesz olyan jo? Vagy mi?
2017. jún. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nem sok farkat láttam életem során, de nem tudom őket összehasonlítani. :D Amúgy is sz.r a szemmértékem, de nem tudok pár centiket felidézni (arról nem is beszélve, hogy mindig eltelt viszonylag sok idő két fütykös "vizslatása" között, ez pláne rontja az összehasonlítást).


Röviden és tömören: le se sz*rom.

2017. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Örültem neki, mert tudtam hogy ezzel nem fogok annyit szenvedni mint a naggyal...


Mostanimnak elég nagy, és bizony sokszor eszembe jut az "elődje" (akinek majdnem fele ekkora) hogy az mennyivel kényelmesebb volt...

2017. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*amúgy meg pont leszarom, a pasi a lényeg, nem az a hússarsb a lába közt :D
2017. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak fordított eset volt, de meg is ijedtem a mérettől :D
2017. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én csak arra emlékszem, hogy az egyik exemnek nagyon kicsi farka volt, egy másiknak meg óriási. Az összes többi átlagos volt, és képtelen lennék megmondani, hogy kinek volt nagyobb. Maximum arra emlékszem, hogy kinek volt egyenes vagy görbébb.
2017. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A második pasimnak sokkal vékonyabb és rövidebb volt, mint az elsőnek, de én örültem neki. :D az elsővel mindig fájt, nehezen ment be. Aztán a legutóbbi pasimnak (most már ő is ex) volt a legnagyobb az összes közül, persze eleinte örültem neki, mert gyönyörű szép, egyenes, nagy szép farok volt, de mivel én továbbra is nagyon szűk maradtam, ezért sokszor gondot okozott :D
2017. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Örültem neki. Ilyen szempontból ő a tökéletes méret. Szuper vele a szex. A nagyobbal rendelkezővel nem volt jó.
2017. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IGen, az exnek nagy volt, a páromnak kisebb és vékonyabb... szuper vele a szex, nyugodtan nekem eshet, bármi, mert nem fáj, övig nyomhatja, stb.


Nem cserélném le senkire :)

2017. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!