Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit gondoltok arról a nőről akin +30kg van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 19:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Semmi jót.
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%
Hogy kárérte.
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
17%
Hogy egy nehéz zsákot cipel.
2017. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindegy hogy az a + 30kg az zsír, vagy izom. :)
2017. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%
Hogy köver
2017. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
36%

Azt, hogy az alábbi indokokkal fog fellépni:

1. pajzsmirigy problémái vannak

2. genetikai adottságok miatt kövér


Szökőévente el fogja ismerni, hogy lusta mozogni és össze-vissza zabál, mint egy disznó.

2017. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Igazából semmit, az ő baja.
2017. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

7-es válaszoló, ne haragudj, de tudod te, hogy milyen a pajzsmirigy-alulműködés? Én hála neki az amúgy is nagyobb súlyomra (mindig 60+ voltam 170cm-hez) a semmiből híztam több mint 15 kg (saccra), kihullott a hajam jó része (még szerencse, hogy sok volt és hullámos, de így is látszik), folyton fáradtság érzetem van, minden reggel gyógyszerrel kezdem a napom, amit valószínűleg az életem végéig szedhetek majd, rendszeresen kell járnom kontrollra, ami mindig vérvétellel is jár. Emellett nehezen eshetek teherbe, és nehezebb lesz kihordani majd a babát. Szerinted ez olyan klasszul hangzik, hogy tök jó erre fogni az elhízást? Ez egy autoimmun betegség, nem lehet gyógyítani, csak pótolom nap mint nap azt a hormont, amit nem tud a szervezetem előállítani magától.

Rohadt nehéz mellette fogyni, én örülök, hogy a hirtelen hízás és hajhullás megállt a gyógyszer mellett, de akármennyit eszek és mozgok, a fogyás nem indul el. Szóval csak ilyen ez.

Semmi értelme kategorizálni, undorító az a jelenség, hogy nyeszlett, rozoga csontos pasik osztják az észt a kövér nőkről, amikor mindkettő testtípussal lehet valaki vonzó és visszataszító is. Mert azért nem nézem ki az itt írogató pasikból, hogy mind izmos, görög félistenek :D

2017. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért tartozna magyarázattal? Nem kell "elismernie" semmit. Felnőtt emberek, saját döntésekkel és következményekkel.
2017. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!