Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit gondoltok arról a nőről akin +30kg van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 19:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
38%

" undorító az a jelenség, hogy nyeszlett, rozoga csontos pasik osztják az észt"


Szerintem te vagy undorító.

2017. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
27%
Szarkazmusnak szántam, de túrót nem értettetek belőle lányok. Mellesleg tényleg azért van benne igazság. És ne oktass ki engem kérlek ezen a területen, mert képben vagyok. Köszi.
2017. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
26%

Azt, hogy igénytelen. Amúgy nem sokat rugózok rajta, az ő dolga-baja.

(kérem a lepontozást a "teltkarcsú, a csontokkal csak a kutyák játszanak, az igazi férfiak a zsírt szeretik" nőktől)

2017. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
Azt hiszem sok a rosszindulat a duci/kövér/plusszos lányokkal kapcsolatban..én rajtam van 30 kiló plusz de sosem vagyok rosszindulatú és sosem hibáztatom a genetikát ..kedves vagyok az emberekkel és nem bánatnak emiatt sosem, hihetetlen vagy sem de vannak akiknek tetszem mint nő. Sajnos nincs párom most pedig jó lenne:(
2017. jún. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
32%
+30 kg = szexi
2017. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%
nekem tuti nem klesz a csajom, majd jó lesz másnak
2017. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt szereti. Nem kell mindenkinek tetszeniük.
2017. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
33%
Bocs az OFF-ért. SziSzilvinek: Áruld már el, egy nő hogy tud 30 kg izmot felszedni? Még, ha atletikus testalkat is, az durva lenne. Persze lehet azzal vigasztalni magunkat, hogy kemény húsom van, az nem háj, hanem izom, de +30 kg-ról beszélünk. Királyi többest használtam, de 171 cm-hez 58 kg vagyok, és nem is akarok több lenni. Ja, nincs pajzsmirigy-betegségem, de nőgyógyászati problémám van, tehát lehetne arra fogni, hogy bánatomban mindennap 3 tábla csokit bevágok, de nem csinálom.
2017. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem szed fel 30 kg izmot pluszba. Csak sokan elfelejtik, hogy a súly önmagában nem sok információ. A 171 cm-hez az 58 kg simán lehet normális.
2017. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%

SziSzilvinek abban igaza van, hogy a számok nem jelentenek semmit csak úgy magukban.


Az én tesóm 162 centi és 57 kiló, és szinte mindenki mondja neki, hogy hízzon, mert kilátszanak a bordái. Neki a cicijén meg a fenék/comb részen van a "felesleg", a dereka nagyon vékony.


Két 160 centis, 50 kilós lányon sem fog ugyanúgy eloszlani a súly.

2017. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!