Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetek segítséget a barátomtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek segítséget a barátomtól?

Figyelt kérdés

Heti egy délutánt tölt nálunk a barátom, általában szombaton. Ezen a napon délelőtt azzal foglalkozom, hogy kitakarítsam a lakást: takarítom az egész fürdőszobát, mosok kézzel és géppel is, mosogatok, felmosok, kitakarítom a szobám, majd még néhány apróságot leszámítva tiszta ágyneműt húzok. Ha mindezzel végeztem, következhet a fürdés, hajmosás, szőrtelenítés stb, hogy a legjobb formámat nyújtsam.


Délre kisétálok a barátom elé a vonatállomásra, aztán közösen bevásárolunk (de van, hogy délelőtt még egyszer el kell mennem pl. henteshez, mert az du. nincs nyitva), otthon pedig együtt sütünk-főzünk. Ezután lazítunk egy filmnézéssel vagy ilyesmivel, utána pedig a barátomat visszakísérem az állomásra. Otthon újra elmosogatok, rendet csinálok, tiszta ágyneműt húzok.


Eszembe jutott, hogy megkérném a barátomat, hogy esetleg segítsen elmosogatni ebéd után vagy azelőtt húzzunk tiszta ágyneműt, hogy hazamenne, mert elég fárasztó ez így nekem, egyoldalúnak érzem. Erre a szüleim lehurrogtak, hogy ne merészeljem megkérni a vendéget ilyesmire! Az a dolgom, hogy kiszolgáljam. A barátom amúgy többször felajánlotta már, hogy mondjuk kimegy segíteni a veteményesben, de a szüleim minden alkalommal elutasítják a felajánlott segítséget.


Mit gondoltok, tényleg udvariatlanság megkérni a barátom, hogy segítsen néhány apróságban? Elbizonytalanodtam.


2017. jún. 12. 01:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó, jó. :D Lenyugszom.
2017. jún. 12. 14:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz be egy agytakarót. :D Leteríted az ágyat (én is igy szoktam), és meg is spóroltál 2 ágyneműhúzást. Ha itt van a barátom, biztosan nem mosogatással tölteném az időt. Általában bevágom az edényeket a mosogatógépbe. Vegyél egy mosózsákot, és amit kézzel akarsz kimosni, mosd ki gépben mosózsákba téve. Amúgy miért nem csinálnak a szüleid is házimunkát szombaton? Engem anya sose kér meg ilyenekre, ha itt van a barátom. Így a te barátod is mehetne már délelőtt.

20N

2017. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon túlzásba esel. A kézzel mosandó dolgaid mosd ki használat után. Vagy vasárnap, nem kötelező szombat reggel azzal foglalatoskodni. Ágyneműt sem cserélnék előre, nincs annak semmi baja, elég lesz lehúzni ha összekoszoljátok. Fürdőt kitakarítani max fél óra ha amúgy rendszeresen tisztítva van.

Semmi baja nem lesz a barátodnak akkor sem ha nincs frissen porszívózva a szobád. Sőt arra is megkérheted, hogy segítsen.

2017. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!