Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A többség nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többség nem hisz nekem.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, idősebb nálam egy évvel, és még sosem volt barátnője. Én láttam benne reményt, meg abszolút az jött le, hogy normális, így gondoltam megér egy próbát. Nekem aránylag sok kapcsolatom volt már, illetve nem is kapcsolat, de sok pasihoz volt közöm. Ezeket a dolgokat mind megbeszéltük és 2,5-3 hónapig úgy nézett ki, hogy rendben is lesz a dolog. Egy egyetemre járunk de másik szakra, így kb sossem találkoztunk az épületeken belül, egészen addig amíg az egyik kollégium össze nem lett vonva a másikkal. Na itt elszabadult a pokol. A srácon olyan stikkek jöttek ki, amiktől a hideg rázott, és rendesen el kezdtem félni. A szex téma is erőltetett lett hirtelen, mert, hogy ő már unja, hogy szűz én viszont mégis képtelen vagyok végre lefeküdni vele, pedig a tapasztalatom határtalan. De, nem is ennél telt be a pohár, hanem annál, hogy feltörte a szobám zárát, lopkodta a dolgaim, mániákusan szagolgatta a ruháimat fehérneműimet akkor mikor nem votlam benn és peresze ki volt akadva, hogy továbbra sem tettem szét a lábaim. Végül össze vissza hazudozott arról, hogy kivel mit és hol csinál meg hogyan. Utólag kiderült, hogy meg is csalt, de az a csajszi egy hét után dobta.

És mikor kimondtam azt, hogy nekem ebből elég, konkrétan egy pszichopata jellemét vette fel. Regressziósan röhögött mindenen, máskor meg sajnáltatta magát az embereknek, akikkel beetette, hogy azért szakítottunk mert depressziós vagyok és ki kell ebből gyógyulnom.

De ekkor jött a poén. Egyik alkalommal felosont utánam a szobámba és megpróbált megerőszakolni. A szerencsém csak az volt, hogy a blokk társaim akkor értek haza és az egyikőjük barátja leszedte rólam. Ebben az egészben a leggusztustalanabb, hogy ő tudta, hogy engem anno bántalmaztak.


Nos, a kérdés pedig mit tegyek? Elég jól be van nyalva a rendszerbe és a barátai váltig állítják (mellékesen ők tényleg elhiszik róla, hogy egy tünemény), hogy csak kitaláltam ezt a sztorit. Attól, hogy két ember látta, még nem tudok mást tenni. Ráadásul aznap este sokkot kaptam. Minden valaha volt emlék felidéződött. Rendőrségre is csak úgy tudnám vinni az ügyet ha konkrétan történt volna valami. Legalább is ezt mondták nekem az igazgatóságon. Mit javasoltok?


2017. jún. 23. 17:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Az első és legalapvetőbb dolog, hogy mit kapcsolatot szakíts meg vele. Ha készen állsz arra, amin egy nőnek keresztül kell mennie Magyarországon, ha nemi erőszakért feljelent valakit, akkor megpróbálhatod, hiszen a barátait tanúskodhatnak melletted. De nagy reményeim nem lennének a jogi eljárással kapcsolatban. Ezen kívül annyit tehetsz, hogy veszel egy paprika sprayt és esetleg eljársz egy önvédelmi tanfolyamra, hogy nagyobb eséllyel tudd megvédeni magad akkor is, ha nincsenek ott a barátaid. Nincs kamera a kollégiumban vagy valami egyéb bizonyíték a tanúvallomásokon túl?
2017. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%

#1. szobákban biztos nincs. Látleletet vetethetsz, ha friss az ügy, feljelentést is tudsz tenni, ha a 2 tanúd nem hátrál ki mögüled. A jövőben pedig ne haragudj, hogy ezt mondom, de ne játszd az eszed, hogy mennyi csávóval voltál és add elő ezek után a szende szüzet, mert látod, bekattanhat a csávó.

30/f

2017. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Na igen, de ha a folyosókon vannak, akkor elég egyértelmű, hogy a srác bejutott a szobába. Nyilván nem közvetlen bizonyíték, de azért valami. Bár mondom még egyszer, nem sok potenciált látok a pereskedésben. Másrészt viszont a kettes válaszolónak az a gondolata, hogy ha egy lány nem hajlandó lefeküdni a barátjával, akkor kiprovokálja azt, hogy megpróbálják megerőszakolni, nagyon gáz. Tök lényegtelen a korábbi partnerek száma, tök lényegtelen, hogy a lány miért nem akar lefeküdni vele, ez van és kész. Ha a srácnak nem tetszik, akkor lehet másik lányt keresni. Ennyi. Az elmebeteg akciók meg a nemi erőszak nem opció.
2017. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Kettes, ő kérdezte, én őszintén válaszoltam. És nem adtam a szende szüzet, egyszerűen nem akartam lefeküdni vele akkor még. Úgy gondoltam ha komolyra fordul a dolog akkor ráérünk.

2017. jún. 23. 18:33
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

Folyosói kamerával azt lehetne bizonyítani, hogy tól ig ketten voltatok egy légtérben, onnantól tanúfüggő.

#2. A kérdező írta én csak összegeztem és javasoltam, hogy ne reklámozza az előéletét és játssza a jó kislányt egyszerre, mert 1. ez lehet belőle, 2. senkinek semmi köze hozzá.

30/f

2017. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Ha a leírásban ott van, ami a 4es kommentben én sem úgy írom amit írtam.

30/f

2017. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, mégis nagyon sajnállak.

Remélem kihevered majd ezt az egészet.

2017. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs értékelhető külsérelmi nyomod, akkor teljes mértékben a tanúkra kell hagyatkoznod. Te tudod számíthatsz-e rájuk. Gondolom a xarkavarás jobban zavar per pillanat, azzal kapcsolatban be lehet fenyíteni, hogy becsületsértés amit csinál. 1-3 év, ha megáll. Lehet, elég, hogy leszereld.

30/f

2017. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Ugy rugtam volna tökön hogy repűlt volna.

Szakitsd meg vele a kapcsolatot. Mégegyszer megtamad meg ne hagyd magad!

N25

2017. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%
Vagy felbérelheted az utolsó válaszolót. Micsoda harcos amazon:)
2017. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!