Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számítanak a különbségek a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 3 diplomája van,apukám pedig villanyszerelő. Soha semmi probléma nem volt közöttük.

Én egyetemre járok,szeretnék majd még egy diplomát ezutám, a fiú,akivel alakulnak a dolgok, valószínűleg jövő héttől együtt leszünk, ő pedig egy okj képzéssel helyezkedett el ,fizikai munkát végez.

A barátaim azt gondolják,hülye vagyok,hpgy megelégszem egy "ilyen" sráccal és ,hpgy a későbbiekben úgyis komoly problémáink lesznek a különbségek miatt.

Teljesen normális srác,okos és minden,csak nem annyira szeretett tanulni,így ez mellett döntött.

Tényleg ennyire gáz lenne az egész?

Van itt valaki,hasonló helyzetben?

21N



2017. jún. 25. 13:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És neked milyen diplomád van?:)
2017. jún. 25. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi a különbség a hivatás és a munka között? Fel tudod fogni, hogy van aki azért tanul mert olyat akar csinálni amivel embereken segít, miközben saját magát is folyamatosan fejleszti mind emberileg, mind intellektuálisan? Tudod, lehet hogy annyit keresek mint egy gyári munkás, de nem gyártósoron szívok három műszakban hanem gyerekeknek, fiataloknak segítek naponta hogy használható nyelvtudásuk legyen. És ha én tiszteletben tartom az autószerelő vagy az ács tudását, az én tudásomat miért kell leszólni, miért kell értéktelennek tekinteni?


Kérdező, nem a végzettség számít, hanem hogy megértsétek és tiszteletben tartsátok egymást.

2017. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem diplomám van, a páromnak szakmája. Soha senki nem tett ránk megjegyzést, meg mi se éreztük problémának.

Elég alja "barátaid" lehetnek, én biztos megszabadulnék tőlük, ha ilyenekkel jönnének...

2017. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!