Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Mit szólnátok, ha a barátnőtök neten megismert sráccal akarna edzeni járni (mert ti nem akartok mozogni, ő viszont szeretne társaságban edzeni)?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 10:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Nem találok azonos neműt, a parom viszont nem hajlabdó semmit sem mozogni, csak eszi a gyorséttermi kaját és ül a gép előtt"

Ne viccelj már. Mit sportolnál?

2017. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezt velem már eljátszották. Inkább az volt fontos,hogy vele edzzen,mint az én véleményem. Néha én is elmentem vele,és a srác is ott volt. Igazából nem volt vele semmi csak az bántott,hogy semmibe vette a véleményem.

Furamód ez az egyébként jó testű lány egy kövér srác miatt hagyott el,szóval...

2017. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
40%

Hát én megfordultam pár edzőteremben, de olyan még talán 1x ha volt, hogy egyedül én edzettem egy teremben!


Arról nem is szólva, hogy a társaság adott. Én sok barátot, ismerőst köszönhettek az edzőtermeknek. Ha egybe eljársz tisztességgel akkor barátokat is fogsz gyűjteni.


Nekem a netes srác nagyon "csajozós" gyanús! Ti még életetekben nem voltatok edzőteremben, hogy ennyire "párban" akarsz menni? (mint általánosban wc-re?)


Ez nagyon olcsó kifogás! Inkább vállald fel, hogy tetszik a srác, és eltudnád vele képzelni...

2017. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy nagyon jóképű, magas, izmos tipikus szép fiú az edzőtársam, és sose volt köztünk semmi. Megismertem egyik teremben, és elkezdtünk közösen célokat kitűzni, edzőprogramokat szervezni magunknak, és ketten könnyebb, ha motiváljuk egymást, hogy na ne legyél lusta stb.


Egyébként komoly kapcsolatban él, és hűséges, szóval nem mindegyik edzőtermi férfi egy tipikus agyhalott szoknyapecér, lehet a srác is csak keres valakit, aki rendszeresen edzeni akar, és hasonlóan ér rá.


Abban én sokkal több gondot látok, hogy te törődsz a testeddel, ő viszont nem, ez hosszútávon nagyobb probléma lesz, mint az, hogy ki támogat, amíg nagy súllyal dolgozol...

2017. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elcsalnám magammal futni. Értelmesebb, mint teremben edzeni. :)
2017. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2017. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15: Izomépítés szempontjából nem értelmesebb pl. :D Nem értelmesebb egyik sem, csak téged nem érdekel.
2017. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A barátodnak igaza van.

Nem akar konditeremben, fekve nyomva, kondíciót szerezni :D

Ha ennyire mozogni akarsz, boksz klub, fallabda ...stb.

Szerintem egy paintball játékkal is több kondíciód lesz mint egy ilyen teremben bármivel.

Na erre tuti ráveszed a párodat, már ha nem a kigyúrt agyhalott pasikra buksz.

2017. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!