Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

[link]


Jóképű, izmos, magas, tanult, okos, pénzes, kedves stb.

Tökéletes nem?



2017. júl. 3. 16:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Mi a baj az afrikai gyerekekkel a karján?

Amúgy szerintem ő nem is az a tipikus műmájer pózolós mert pl. alig van félmeztelen feszítős képe, a többségén mosolygós arckép van.

2017. júl. 3. 16:29
 12/33 anonim ***** válasza:
Hááát, nem rossz, de nekem sem igazán az esetem.
2017. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

6-os vagyok...


Egyszerűen nem tetszik az arca. Olyan hirtelen helyes. Ránézel: jó pasi, kicsit tovább nézed, már nem annyira.

(Nekem legalábbis).

Nekem pl Ayrton Senna arca, testalkata, kisugárzása sokkal jobban bejött. De ez csak az én egyedi ízlésem.


[link]

2017. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
nem ismerem személyesen, így hogy tudnám megmondani? sokszor voltam már abban a helyzetben, hogy amíg valakit csak látásból ismertem, megvolt az a hű, meg ha érzés, aztán amikor megismertem belülről, rendesen kiábrándultam..szóval nem ítélek netes képekből
2017. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Mi a baj az afrikai gyerekekkel a karján?


Az, hogy a faszi vmi Doctors without borders, vagy hasonló lipsi szervezet tagja, akik mivel Európában már mindenki jól van, Afrikába járnak segíteni, ami arra jó, hogy az analfabéta fekáknak legyen elég ereje idáig eljönni élősködni.

2017. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Sokat dobna rajta,ha mosolyogna.Nem az a kifejezetten szépfiú,de ha van humora,engem zsebre tenne.
2017. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ha egy hullámhosszon vagyunk, és éppen szingli vagyok, akkor simán.
2017. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Na az szép hogy már az is baj ha jótékonykodik és próbálja segíteni az afrikai gyerekeket.

Gratulálok.

2017. júl. 3. 16:50
 19/33 anonim ***** válasza:
Senna nem mostani magamutogatós pasi volt sztem!Na meg férfias !A képan látott pasiról nekem az jön le hogy ha ránézek azt mondom igen járnék vele de ha tovàbb nézem a képet akkor már agyalni kezdek hogy ez nagyképű műmàjer !Ránézésre helyes de a vàlaszom nem!
2017. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nos, első ránézésre valóban tuti bejön a legtöbb nőnek így a képeire egy pillantást vetve de nekem valahogy nem jön be. (Ha már olyat kellene mondanom aki atom bejön akkor ott van pl Jason Momoa :D) Az arca inkább átlagos (nem ronda!) mint húúú de jóképű meg figyelemfelkeltő, a teste is olyan hát igen igen sportos de semmi extra. Meg úgy az öltözködése is, tehát nekem tipikusan olyan csávónak tűnik aki jó jó tipik jó pasi de valahogy olyan technokrata olyan semmilyen, mint egy túl minimalista lakás ami minden igényt kielégít de valahogy nincs benne semmi különleges.

A másik meg, hogy honnan az isten nyilából veszed, hogy kedves? Mert akkora bájgúnár, hogy minden képen vigyorog mint a tejbetök? Szerintem atom nagyképű már bocs, ennyi képet kirakni istenem és csak magáról. Minden képen ő ő ő ő nagyon izgi. És van egy olyan érzésem, hogy nem a szakmai tudásával tűnik ki hanem a "sexiest doctor alive" (ő írta nem én) jelenséggel. Számomra ez taszító, hogy folyton csak a képek meg a pózolás meg a vigyorgás.

Nem nyerő bocs.

2017. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!