Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

[link]


Jóképű, izmos, magas, tanult, okos, pénzes, kedves stb.

Tökéletes nem?



2017. júl. 3. 16:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy kedves, hogy van egy Youtube csatornája is ahol orvosi tanácsokat mond, meg válaszol embereknek akik kérdezik őt a bajaikról és azokon rendesnek tűnt. Bár lehet megjátssza magát.
2017. júl. 3. 16:55
 22/33 anonim ***** válasza:

O.o

Ez a pasi tökéletes. Be is követtem azonnal :)

2017. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
A 13-as altal linkelt ferfi nekem is jobban bejon. Ez az orvos tipikusan ugy nez ki, hogy nem latok hibat a kulsejeben, de semmi olyan vonast sem, amitol vonzonak ereznem.
2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hogyan van ideje a kutyájára meg sportra? :D

Amúgy nyilván, okos, sikeres, jóképű (akinek ez átlagos az nem járt utcán mostanában)

2017. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnik, meg jóféle pasinak, de nem ismerkednék vele. Valahogy túl sok a fotó, túl sok a sok mosoly, stb.
2017. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az arca annyira nem tetszik, de tagadhatatlan, hogy összességében nagyon jól néz ki, szerintem a legtöbb nő örülne, ha egy ilyen férfi oldalán jelenhetne meg valahol.
2017. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nekem túl szépfius.

Ha rendes tényleg és sok lenne a közös bennünk ,nyilván ''nem rugdalnám ki az ágyamból''.

N25

2017. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Sunshinedoll ***** válasza:

Jaj, de kis cukiiii.

Nekem kicsit túl fiús képe van, de amúgy helyes :D

2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :)
2017. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy küslőleg jól néz ki, oké. Ha humoros, az is nagy plusz pont. Viszont ha belsőleg amúgy semmi empátia, őszinteség, kedvesség, udvariasság, akkor nem járnék vele, semmire nem kellene. Az egy dolog, hogy jól néz ki, de amíg a tulajdonságait, belsőjét nem ismerem meg, addig nem tudom, hogy kezdenék-e vele. Meg átlagban sokkal jobban bejönnek a földhöz ragadtabb, szerényebb férfiak.
2017. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!