Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit idegesítenek még a szóróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit idegesítenek még a szórólapos csajok?

Figyelt kérdés

Általában a nagyobb tereken,kereszteződéseken mindig vannak,és általában ezek igen jó csajok szoktak lenni. Állandóan jönnek oda felém,de személy szerint én jó elzavarom a f@szba őket.


Egyrészt messziröl látja hogy rohadtul lesz@rom a szórólapját, másrészt meg miért csak ilyenkor tudnak odamenni másokhoz ezen kívül meg levegőnek néznek?


2010. máj. 20. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok az ordenáré csicska f*sz de legalább nem vagyok bunkó más emberekkel és tudok helyesen írni és emberi módon megtudom fogalmazni a gondolataim. Szerintem egy "köszi most nem" sokkal gyorsabb mint leállni anyázni.
2010. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem nem túlzottan idegesítenek. Kb leszarom őket, de általában elkérek egy-egy szórólapot. Ők legalább csinálnak valamit. Különben is, ha annyit mondassz, h "kösz, ne" akkor már skeráznak is tovább. Nem tom, miért olyan gáz ez...
2010. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%

Én se értem mi baj velük.

Ennyi erővel a kedves bolti eladóra is legyél mérges, mert miért csak olyankor kedves am meg nem érdekled...


Kedves Kérdező!


nem a hostess lányok tehetnek róla, hogy nem vagy számukra érdekes:D


23/L

2010. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, én se bírom az érdek csajokat, akik csak akkor szólnak az emberhez, ha érdekükben áll...
2014. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!