Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként miért kötelező csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért kötelező csak komoly kapcsolatban gondolkodni mindig?

Figyelt kérdés
nem akarok komoly kapcsolatok, kalandozni szeretnék. nem hülyítem a nőket így az elején elmondom mi a szitu mégis ilyenkor úgy érzem mintha emiatt lenéznének. könyörgöm csak a nőknek jár a kiélés és kalandozás lehetősége? egy férfi tényleg csak akkor kalandozhat amikor kapcsolata vagy felesége van mert a legtöbb nő akkor környékezi meg a férfit amikor az pont nem akar kalandozni. amikor meg igen akkor le vagyunk tojva. másnak is ennyire nehéz alkalmi szexet összehozni férfiként?

2017. júl. 8. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hány éves vagy, és milyen életszakaszban járó nőket környékezel meg. Nekem is volt kalandos időszakom, amikor pillanatok alatt összeszedtem hozzá a partnert. Aztán mikor komoly kapcsolatot kerestem, már nem foglalkoztam a fiúkákkal, akik csak bele akarták mártani a farkukat egy p.i.á.ba. De csak mert te olyan csajokba futsz bele, akik komoly kapcsolatot akarnak, még nem mind olyan.
2017. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

Mert a társadalmi normák a női normákat követik.

Azt várják el tőled, hogy házasodj és gyereket nevelj, nem azt, hogy kalandozz.

2017. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel , de majd vissza nyal a fagyi bele essel egy lanyba es o fog csak kalandnak tekinteni rad . Sok ember hazudja az ellenkezojet annak amit szeretne , olyankor szokott lenni a pofara eses .
2018. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye, aki így gondolja?
2018. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szarok én a társadalmi normákra, meg hogy mit várnak el tőlem.

Soha nem voltam nős, soha nem akarok megfelelni senkinek.

Egy ismerettség vagyg visz magával, vagy nem, ennyi.

Ha nem, akkor lehet hogy már megdugni sem akarom a ladyt :-)

2018. szept. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!