Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek nárcisztikus pasival kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ők milyenek egy kapcsolatban? Szeretnék tapasztalatokat ill. tanácsot kapni, hogy kell viselkedni az ilyen emberrel, vagy mit lehet tenni, ha femerül a gyanú, hogy ő is nárcisztikus.

2017. júl. 9. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mit lehet tenni? Elmenekülni jó messzire tőle, amíg nem késő...
2017. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert nem jöttem össze olyannal, aki ilyennek mutatkozott.
2017. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha ő maga nem akar tenni ellene, akkor te sem tudsz semmit.


21/L

2017. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom, hogy orvosi értelemben nárcisztikus volt-e, de eléggé imádta magát. Nem is bírtam sokáig vele.
2017. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Az exemnek igen.

18/F

(hülyeskedek, ronda vagyok, nem volt még barátnőm)

2017. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt barátom azt mondta rám, nárcisztikus vagyok. Szegénynek 10 hónap alatt nem sikerült megismernie. Mostmár szerencsére nem is fog.
2017. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Barátom ezzel akart sértegetni. Közben sokkal erőszakosabb volt, mint én. A kritikát abszolút nem bírta. Azt se tudta elfogadni, ha valakinek más véleménye van, mint neki.
2017. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!