Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan akinek bejött az egyszer érdekel a nő, máskor lesz@rom taktika?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez nem taktika, hanem tulajdonképpen már a személyiségem része. Én szeretem, ha látom, hogy vonzódik hozzám egy nő érdeklődik irántam és ezt kifejezésre is juttatja azáltal, hogy keres, felhív, ír, következő randira már ő hív el...stb. Ehhez persze az kell, hogy kicsit eltávolodjak tőle. Barátnőnél is, nem akarom, hogy belekényelmesedjen a kapcsolatba, azt akarom, hogy tegyen érte dolgozzon rajta és ezt lássam is. Szeretem, ha újra és újra elcsábít...:D Ezért bizonyos távolságot kell tartani. Ha nem érzem egy nőn, hogy akar engem, és meg akar tartani és tesz is érte, akkor nem tudom jól érezni magam vele.

Csak kíváncsiságból, veled mi történt, te ettől rosszul érzed magad? Valamiért nem vonzódsz a barátodhoz?

Azért kérdem mert ennek nem szabadna feltűnnie, ha jól csinálják teljesen természetesnek hat.

2017. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
#11 na az ilyen "férfiaktól" menekülök. Ne nekem kelljen már teperni :D Az oké, ha kölcsönösen keressük egymást, de folyamatosan meghódítani egy pasit? Nálad felcserélődtek a szerepek? Bár ismerek olyan lányokat, akik, ha szerelmesek egy pasiba, képesek akármeddig megalázkodni előtte, nyomulnak rá. Én ilyen szánalmas viselkedésre nem lennék képes és szerintem egy nő sem, akiben van tartás.
2017. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen pasiktol szoktam eltavolodni. Huszas eveimben volt meg nehany kor, amig ezt jatszattak velem. harmincas eveim elejen mar megmondtam az illetoknek, hogy en boldog akarok lenni, es ha ok is, akkor ne jatszanak. Ha meg ezt akarjak, akkor keressenek mast. 35 evesen mar nem is szolok. Ha valaki ugy tesz, mintha lesz*rna, akkor en meg valoban lesz*rom. Johet a kovetkezo!
2017. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek belefér, hogy taktikázzon, ott nincs komoly érzelmi kötődés. Kicsit olyan, mintha hülyíteném a másikat. Az, hogy újra és újra elcsábítsam a másikat (mint ahogy azt fenteb írta valaki), az teljesen másról szól,és lehet taktikázás-mentesen csinálni. Kedves kérdező! Ha neked ez a taktikázás nem jön be, hagyd ott, aki csak játszik veled. Alakíts kinmagadnak olyan párkapcsolatot valaki mással, ami őszinte, és nincs szükség taktikázásra. Az őszinteség és a taktikázás kizárja egymást.
2017. júl. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!