Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefeküdtem egy csajjal, és elterjesztett rólam mindenfélét! Rohadt égő = ( Mit csináljak, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete volt egy egyéjszakásom egy csajjal. Ő többet akart volna, nekem kb. annyira kellett, hogy megdugjam, kell a halálnak egy ilyen kva :P Tudom nem szép dolog, de ez van. Na és az a baj, hogy én nagyon gyorsan elmegyek amikor lefekszek valakivel, akkor is kb. fél perc alatt elmentem. Ő meg bosszúból ezt elmondta a barátnőinek, és azóta azzal szívatnak :S Hogy bármi szóba jön, rögtön mondják, hogy „tudjuk, hogy te nagyon gyorsan el tudsz intézni mindent”, meg hogy sz@r a teljesítményem, meg mittudomén. Jó a többiek akik hallják valszeg nem értik, de ez NAGYON rossz érzés nekem :( Amúgy is utálom, hogy nem tudom visszatartani és ilyen gyorsan elmegyek, most meg pont emiatt röhögnek ki :S Rohadt égő. Most mit tegyek? Ma is elkezdték bakker kb. egy hajszál múlt rajta, hogy ne vágjam pofán. Hogy értethetném meg vele, hogy ez nekem nagyon sz@r, és hagyja abba? Kiba*ottul utálom azt a csajt egy hülye idióta s*gg!

16/F


2010. máj. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
amúgy rohadtul nem ez volt a kérdés de tökmind1
2010. máj. 21. 20:11
 52/55 anonim ***** válasza:

Na, ez ritka érdekes kérdés úgyhogy én is írok már.


Most már szerintem sehogy sem értheted meg vele, hogy neked sz@r az amit csinál. Te elb@sztad, ő pedig most b@ssza el, úgyhogy ez már csak úgy fog végződni, hogy elül a dolog egy idő után, de év végéig, amíg suli van biztos ez fog menni, de azért arra számíts, hogy az emberek még utána is felkapják majd a fejüket mosolyogva ha meghallják a nevedet.

Neki tényleg csak mond azt, hogy nem érdemelt többet, az egy jó ötlet volt.


Te meg szerintem, tudom mondták már egy páran, gyakorolj, mert pont azért érzi ő is jogosnak amit csinál és azért nem tartja magát sem szemétnek emiatt, mert nem kapta meg tőled azt, amit te is akartál tőle. Te is csak arra lettél volna jó neki, amire ő neked. Mintha ő ugrált volna addig rajtad, amíg el nem megy, aztán ott hagyott volna téged csak úgy.


Gyakorolj. Ne arra menj, hogy minél hamarabb elélvezz, mert azt csinálod. Maga a szex is jó, az egész aktus, nem csak a legvége.


F/16

2010. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Jo, felfogtuk, egy ritka nagy tapló vagy, meg is érdemled.

De arra nem gondolsz, hogy magaddal is b*szol ki?:D Fél percig jó érzés? :D FÉL PERCIG?

Most képzled el ugyan azt a "jó érzést" fél óráig, nem érné meg jobban? :P

2010. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
Hát ezt tényleg szivtad kicsi. Én is hasonló helyzetben vagyok de szerencsére ha el is élvezek utána is kemény mint a kő:P. Úgyhogy gyakorolj de ne csak csajokkal ott a kezed is.
2010. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Haver énis elkapnálak..:D

és asszem te nem járnál jol;)


Sztem te szánalmas vagy ember.

Ha jár neked a szex. akk maradj marcsinál mondom;)


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:43

voltam

2010. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!