Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefeküdtem egy csajjal, és elterjesztett rólam mindenfélét! Rohadt égő = ( Mit csináljak, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete volt egy egyéjszakásom egy csajjal. Ő többet akart volna, nekem kb. annyira kellett, hogy megdugjam, kell a halálnak egy ilyen kva :P Tudom nem szép dolog, de ez van. Na és az a baj, hogy én nagyon gyorsan elmegyek amikor lefekszek valakivel, akkor is kb. fél perc alatt elmentem. Ő meg bosszúból ezt elmondta a barátnőinek, és azóta azzal szívatnak :S Hogy bármi szóba jön, rögtön mondják, hogy „tudjuk, hogy te nagyon gyorsan el tudsz intézni mindent”, meg hogy sz@r a teljesítményem, meg mittudomén. Jó a többiek akik hallják valszeg nem értik, de ez NAGYON rossz érzés nekem :( Amúgy is utálom, hogy nem tudom visszatartani és ilyen gyorsan elmegyek, most meg pont emiatt röhögnek ki :S Rohadt égő. Most mit tegyek? Ma is elkezdték bakker kb. egy hajszál múlt rajta, hogy ne vágjam pofán. Hogy értethetném meg vele, hogy ez nekem nagyon sz@r, és hagyja abba? Kiba*ottul utálom azt a csajt egy hülye idióta s*gg!

16/F


2010. máj. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kisfiúk még ne szexeljenek. Ha meg szexelnek, akkor szerelemből tegyék, és ne csak azért, hogy kielégítsék vágyaikat. Bár ennyi idősen nem is nagyon tudják, hogy mi az a szerelem. És nagyon ronda dolog volt kihasználni egy csajt, ha ő többet akart volna. Szóval mégsem lehet akkora k.rva, mivel nem egy éjszakára tervezett. Te vagy a f.sz barátom, nem ő a k.rva.
2010. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

Na pont az ilyen faszpörgettyűk miatt mint te nézik le szexuális téren ezt a korosztályt...B@ZDMEG! ha már megdugod akkor élvezzen el az a minimum és ne azzal gyere, hogy gyors tüzelő vagy, ha nyelvel nem is mert nem ismered, de ujjad van b@zdmeg...

15/f:)

2010. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

"max annyi tudok javasolni a hozzászólók igaza mellet még h esetleg visszavághat azzal h "ennyi időt érdemelt" "


Ez jó, na ilyesmire gondoltam :D Köszi! :D


Amúgy nem tudom mit szívattok itt ezzel ti is, hogy gyorstüzelő, nem tudok tenni ellene!

2010. máj. 21. 16:32
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
ja és ez önzőség valamilyen szinten amit csináltál ne csodálkozz
2010. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

"B@ZDMEG! ha már megdugod akkor élvezzen el az a minimum és ne azzal gyere, hogy gyors tüzelő vagy, ha nyelvel nem is mert nem ismered, de ujjad van b@zdmeg..."


Jó bameg ennyit akartam tőle, akkor minek? Meg ha én elmegyek nincs utána kedvem már semmihez.

2010. máj. 21. 16:35
 26/55 anonim ***** válasza:
rendben felfogtam, ez Te vagy, de akkor meg minek háborodsz fel mégis mi a francot vártál?
2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

öhm eddigi neveid:D gyorslövetű, gyorstüzelő, minigun, smith&wesson, aki érti, az jót nevet rajta ^_^ ekkora egy szerencsétlent, ha én lefekszem egy lánnyal(ami "csak úgy" sose lesz) akkor a minimum, hogy kielégítem, következő kérdésed mi lesz? hogy rosszul húztad fel a gumit? 16 évesen ha már ennyire szexuális életet élsz, akkor ne csak magadra gondolj, én 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és 3éven átt ki is elégítem, nemcsak bedugom-kiveszem...ezt mindenki meg tudja csinálni...


17/f

2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Rohadt jól tette a csaj hogy így megszívatott,csak ezt tudom mondani...
2010. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Jó mindegy hagyjuk inkább azt hittem tudtok segíteni, de ti is csak szívattok :( Ezzel nem segítettek!


16:36 egy "barátnő" meg egy "egymenetes kva" rohadtul nem ugyanaz a kategória :P ha lenne csajom én is megpróbálnék jobban odafigyelni rá

2010. máj. 21. 16:40
 30/55 A kérdező kommentje:
Mindegy nem értitek
2010. máj. 21. 16:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!