Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefeküdtem egy csajjal, és elterjesztett rólam mindenfélét! Rohadt égő = ( Mit csináljak, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete volt egy egyéjszakásom egy csajjal. Ő többet akart volna, nekem kb. annyira kellett, hogy megdugjam, kell a halálnak egy ilyen kva :P Tudom nem szép dolog, de ez van. Na és az a baj, hogy én nagyon gyorsan elmegyek amikor lefekszek valakivel, akkor is kb. fél perc alatt elmentem. Ő meg bosszúból ezt elmondta a barátnőinek, és azóta azzal szívatnak :S Hogy bármi szóba jön, rögtön mondják, hogy „tudjuk, hogy te nagyon gyorsan el tudsz intézni mindent”, meg hogy sz@r a teljesítményem, meg mittudomén. Jó a többiek akik hallják valszeg nem értik, de ez NAGYON rossz érzés nekem :( Amúgy is utálom, hogy nem tudom visszatartani és ilyen gyorsan elmegyek, most meg pont emiatt röhögnek ki :S Rohadt égő. Most mit tegyek? Ma is elkezdték bakker kb. egy hajszál múlt rajta, hogy ne vágjam pofán. Hogy értethetném meg vele, hogy ez nekem nagyon sz@r, és hagyja abba? Kiba*ottul utálom azt a csajt egy hülye idióta s*gg!

16/F


2010. máj. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit keresel te itt ebben a kategóriában?A szex a felnőttek dolga nem a gyerekeké.
2010. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
bazz ember, ez van.. nem tudsz mit tenni.. vágj vissza te is valamivel (ne a kezeddel, legalábbis MÉG ne). amúgy meg gyakorolj, h ne menj el legközelebb gyorsan, a csajnak meg mondd meg, hogy takarodjon, és ne is beszélj vele (se a barátnőivel)
2010. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már gyerek b@zd miért ne szexelhetnék ha védekezek? Semmi közöd hozzá!

Légyszi az ne írjon inkább akinek az IQja 5 alatt van! Köszi!

2010. máj. 21. 17:37
 44/55 A kérdező kommentje:
17:36 kösz, végre egy normális ember. Gyakorlok én, csak hát ez lesz belőle, ami a kérdésben van XD
2010. máj. 21. 17:38
 45/55 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is terjeszteni róla valamit.... a fő a magabiztosság, ne mutasd ki, hogy bánta dolog!!
2010. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Rohadtul megérdemlezted, ugye tudod?

Amúgy nem ez a leggázabb része a dolognak, hanem ha oda jutsz, hogy barátnőd lesz, addigra megszokod ezt...

És gondolom tudod magadtól is, hogy fél perc még egy szűz fiúcskától is kiröhögni való teljesítmény, ha a csajt még csak ki sem elégítetted utána sem, csodálkozol, hogy TÉNYLEG kiröhög?

Lehet gyakorolni, hülyeség, hogy nem tudsz ellene tenni, önző vagy és lusta, de ráadásul ennyire borzalmas az ágyban, pasik között ez eléggé roszz pont, ugye tudod? Oké, ha lesz barátnőd kielégíted utána, meg blabla... de szerinted melyik nőnek van kedve egyáltalán belekezdeni ilyen félperces menetekbe?

Bocsi, csak azért írom mert gondolom itt már megszoktad de fél perc baszod??? :D Tudod magadról, hogy ennyi vagy, de van annyi eszed, hogy azért lefekszel ilyen k*vákkal, aztán ott hagyod "kiéhezve", tehát meg sem kapta tőled amit akart, csak egy információt szerzett arról mekkora lúzer vagy az ágyban? Most komolyan, hogy lehetsz ENNYIRE hüje?! Egy dolog hogy önző vagy, de legalább agyad lenne, mert a kettő együtt ilyenekhez vezet, ha hüje is vagy meg önző is. Szokj hozzá most, vagy változz meg...

2010. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Fake kérdésnek tűnik.

De ha nem az akkor 1 kib*szott nagyképű balf*sz vagy barátom;)

Ahogy mondták az ilyenek miatt hordják le a korosztályunkat...(Y)

Az ilyenek maradjanak Marcsinál és barátainál...:)

Szerintem is megérdemled ezt..;)Majd legközelebb megtanulod p*csfej:)

16/f

2010. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Aki szexel az felelősséggel tegye, és ne használjon ki mást, és ne is dicsekedjen vele!

Az sem dicsőség ha eszel igaz?:)

2010. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43

köszönöm köszönöm:)

amúgy barátocskám amilyen nagyképű vagy, egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy megcsapkodnálak, de úgy istenesen:)

2010. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Nem azért szexelek, mert dicsőség, hanem mert jó érzés. És nekem is jár!!! És ezek a fajta csajok pont arra valók. Nekem jó érzés így is fél percesen, az meg annyira nem nagyon érdekel, hogy őneki milyen :P Mondom ha lenne barátnőm érdekelne de ez rohadtul nem az a kategória :P

Amúgy nem kell nektek is milliószor elmondanotok, hogy mennyire gáz a fél perc, én is tudom magamtól, csak egyre szarabbul érzem magam emiatt! De ez nem segít. És nem tudok ellene tenni!


„amúgy barátocskám amilyen nagyképű vagy, egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy megcsapkodnálak, de úgy istenesen:)”

:D:D:D:D:D örülj, hogy ezt nem élőben mondtad, nem járnál jól :D

2010. máj. 21. 20:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!