Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek mi az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek mi az álom összeg, amivel maximálisan elégedettek lennétek ha annyit keresne a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha meg nincs pasitok akkor is leírhatjátok. Ez egy anonim oldal nem kell parázni, úgyis lepontoznak. Olyan összegre gondolok amire azt mondjátok, hmm ez igen ennél már nem is nagyon kellene több. De légyszi ne fárasszatok, hogy "nekem tökéletes a havi nettó 80.000 amit a barátom keres mert nem a pénzéért szeretem blablablabla" most nem ilyen válaszok érdekelnek, hanem tényleg egy nagyobb összeg amire vágynátok. Tegyük fel vállalkozásba kezd vagy kap egy iszonyú jól fizető munkát vagy akármi, mondjuk havi 1 millió vagy évi 20 millió vagy 100 akármi :) Nos? Kort is írjatok légyszi meg akár más infót is hogy most mennyit keres vagy mire költenétek ha több lenne ilyesmi.
2017. júl. 14. 14:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha magam keresek 1 milliót havonta, az az én pénzem. Ha a pasim keres annyit, az az övé. Ráadásul ha megy, viszi a pénzt is. Ki álmodozik a másik fizetéséről?


Na mindegy, úgyis most tudtam meg egy másik kérdésnél, hogy ha ide költözne hozzám egy pasi a saját lakásomba, meg sem kérhetem, hogy a fele rezsit állja, mert nem dob a fogyasztása semmin. Úgyhogy nekem kell a pénz, nem az elméleti pasimnak.

2017. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
Lehet én vagyok itt fura, de inkább a saját fizetésemen agyalok.
2017. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
300 fölött minimum... -.-" mit képzeltek ki fizeti majd a műkörmömet?
2017. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18%

200.000 nettó a tökéletes nekem, én is annyit keresek, így nem lenne anyagi különbség, amiből csak fölösleges konfliktus születne.

A párom ennyit keres, szóval ideális a helyzetünk. Van kaja, fűtés, villany, net, hasonló dolgok, tudunk venni ruhákat, tudunk félretenni szép lassan egy "vésztartalék perselybe", van egy szép autónk, el tudunk járni ide-oda, ennél többre meg úgysincs szülségünk, max a hajunkra kenni tudnánk több pénzt.

Ha vállalkozó lenne, vagy kapna egy "iszonyú jól fizető munkát", sírva könyörögnék neki, hogy ne csinálja. Az ő apja vállalkozó, az én apám felsővezető jó fizetéssel, belelátok mindkettőjük életébe, és én ebből biztos, hogy nem kérnék. Akkor már inkább lennék hajléktalan.

25/N

2017. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
lehet lepontozni. Mindenképpen egymillió fölött, de inkább 3 fölött havonta. Szeretek utazgatni...
2017. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Mik ezek a milliós összegek??? Milyen álomvilágban éltek jesszusom!!! Reális összeget írjatok már!

Kapcsolatunk elején nem tudtam, de alap 300-400 ezret keres. Attól függ mennyit adnak el abból amit készítenek. De kijöhet akár 500 ezer is. De az nagyon ritka.

2017. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem ez is álomösszeg .....
2017. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#16 mit mondod te meg masoknak hogy milyen osszeget irjanak? A kerdesben benne volt hogy ÁLOMÖSSZEG te ertelmi fogyatekos. Azaz nem kell realis osszeg de gondolom ez neked annyira elkepesztoen magas szellemi lec volt amit nem sikerult megugrani. Talan azert ilyen elerhetetlen egyeseknek a millios osszeg mert ilyen atom korlatolt.

Direkt irtam hogy alomosszeg erre a legtobben termeszetesen a sajat emancipalt hulyesegeiket irtak le hogy "jaj engem nem a parom penze erdekel nekem sajat kell blablabla" gratulalok :D Ha peldaul igen/nem valaszokat varnak akkor is odairtok egy regenyt? Ha nem tudtok valaszolni normalisan a kerdesre inkabb ne irjatok.

Annak a par embernek meg aki normalisan valaszolt koszi 👍

2017. júl. 14. 18:29
 19/25 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez álomösszeg? Nem mindenki él szegénységben. Egy jobb 2 hetes utazás 2 főre minimum kétmillió
2017. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
amúgy az álomösszeg havi, 50-100 millió. a millió fölött nekem reális elvárás.
2017. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!