Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek mi az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek mi az álom összeg, amivel maximálisan elégedettek lennétek ha annyit keresne a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha meg nincs pasitok akkor is leírhatjátok. Ez egy anonim oldal nem kell parázni, úgyis lepontoznak. Olyan összegre gondolok amire azt mondjátok, hmm ez igen ennél már nem is nagyon kellene több. De légyszi ne fárasszatok, hogy "nekem tökéletes a havi nettó 80.000 amit a barátom keres mert nem a pénzéért szeretem blablablabla" most nem ilyen válaszok érdekelnek, hanem tényleg egy nagyobb összeg amire vágynátok. Tegyük fel vállalkozásba kezd vagy kap egy iszonyú jól fizető munkát vagy akármi, mondjuk havi 1 millió vagy évi 20 millió vagy 100 akármi :) Nos? Kort is írjatok légyszi meg akár más infót is hogy most mennyit keres vagy mire költenétek ha több lenne ilyesmi.
2017. júl. 14. 14:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
1 millió felett már azt mondom, hogy álom összeg. (Persze ha már így álmodozunk akkor az a legkvesebb, hogy én is ennyit keresek.)
2017. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
895541Ft/hó. Ennél egy fillérrel sem kevesebb!
2017. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező neked súlyos mentális problémáid vannak. Feltettél egy kérdést milyen kommentekre számítottál? Miért dühöngsz? Nem tudod elfogadni mások véleményét?
2017. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Sunshinedoll ***** válasza:

Lol, nekem olyan álom összeg van, amivel elégedett lennék, ha én keresném meg.

Nekem abból mi hasznom van, ha a pasim jól keres? :D :D

Megveszi az összes dolgot, ami az életszínvonalamhoz szükséges, meg amit megkívánok? Ahhoz bőven elég egy sugar daddy is :D :D

2017. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Boldog lennék, ha 200 ezret keresnék, de nem keresek annyit, csak 130 ezret. Hogy a pasim mennyit keres ahhoz nem sok közöm van. Ne nekem kelljen eltartani, ne legyen büdös neki a munka és kész.


Amúgy a férjemmel közös kasszán vagyunk, 150 ezret keres ami szerintem egész jó pénz. Amikor dolgozni kezdett alig keresett 110-120 ezret, ráadásul többet kellett érte dolgoznia, folyton 12 órázott. Most már fixen 10 órában dolgozik 5 napot egy héten és ugye többet keres ugyanazon a munkahelyen. Akkor is együtt voltunk meg most is, a pénz mennyisége ezen nem változtat.

Ha több pénz lenne, nyilván örülnénk neki, de így is megvan mindenünk. Többet tennénk félre, illetve többet költenénk magunkra. Ő kártyákat szeret venni, én imádok olvasni, a könyveket, amik elég drágák, illetve biztosan vennénk pár társasjátékot, mert kevés van itthon és én nagyon szeretnék pl egy trónok harca monopolyt, ami nem olcsó. Talán majd egyszer...Illetve szeretnénk még egy laptopot, és új telefonokat majd- mert a mostaniak már döglődnek.


Sosem voltunk pénzmániások, nem vágyunk havi fél millás fizetésre. A nagyját úgyis félretennénk. Nem kezdenénk el ész nélkül költekezni. A leírt dolgokat is megvesszük előbb utóbb, csak tovább tart:) 31N, 28F

2017. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!