Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is megsőrtédnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is megsőrtédnétek egy ilyen beszólásra?

Figyelt kérdés
A párom pakolta csizmáit és a bőrkesztyűit és poénból megjegyeztem,hogy tudja e mennyi állat halt kínhalált ezekért a cuccokért?Reggel óta nem szól hozzám.

2017. júl. 15. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Hat.. ebbol a ket tenybol amit leirtal, hogy borkesztyut es borcsizmat hord, es a masik hogy egy beszolas miatt megsertodik, nemhogy szakitanek vele, de ossze se jottem volna.

Az elso arra utal, hogy mindenszarra kidob nagy osszegeket, pedig ezek folosleges dolgok, a masik pedig hogy pukkancs kics pitsa

2017. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Ilyen PETA-s szintu allatvedovel ossze se jottem volna. Az igazi bor tartos, minosegi altalaban, a mubor ritkan van a nyomaban.

Ha csak poenbol mondta volna, akkor viszont en is csak valami vicces megjegyzessel vagtam volna vissza.

2017. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen csak nem mindegy, hogy annak a marhának a bőrét hordod a lábadon, ami este a tányérodon lesz, vagy a kihalófélben lévő egzotikus állatokat nyúznak meg, azért hogy a kőgazdag kis pic*ák tudjanak villogni valamivel.
2017. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van közte krokodil is:)
2017. júl. 15. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Én meg a túl sok papír használatára (szerintem felesleges nyomtatás, de túl sok wc papír is) szoktam megjegyezni hogy nem kíméled a fákat :D Még senki nem sértődött meg, pedig csak félig mondom poénból...


A bőrnél pedig valóban nagyon nem mindegy hogy pl marha vagy párduc... De róka kabátos gazdag maminak is volt már hogy úgy kellett erőt vegyek magamon hogy ne szóljak be...

A krokodilt azt manapság már tenyésztik, remélhetőleg az is onnan származik.

2017. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a lány viselkedését. Te csak egy igaz megállapítást vontál le. Mert mit hitt, hogy a valódi bőrcsizmák és kesztyűk miből vannak?


Egyébként ha egy ilyenért besértődik, akkor nagyon éretlen felfogásra vall.

2017. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván azóta is gyászol. 😑
2017. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Jogosan haragszik rád a csaj, mert ebben semmi "poén" nincs, csak simán paraszt vagy és bele akartál rúgni egyet. Az a baj, hogy a bunkók imádják ezt a "jajj csak vicceltem" kifogást, mert ezzel automatikusan az a hülye akit megbántottak.
2017. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Nem, de s-ggfejnek néznélek érte. Mi a f-szért kell ilyeneket mondani? Tudod, mi van még állatokból, amire ti pasik állandóan kiveritek? A kocsitok bőrülése, a focilabdátok, az órátok bőrszíja satöbbi.

Ki a tökömet érdekel? Annyira imádjátok meghurcolni a bőrt viselőket, aztán meg enni a sajtot meg inni a tejet, mintha a tejipar nem lenne legalább olyan gáz lol.

Arról nem beszélve, hogy esküszöm nektek, lesz-rajátok a feketéket vagy a muszlimokat érő erőszakot, vagy esetleg még támogatjátok is, kvának hívjátok a nőket, meg a hajléktalanokat, a roma kisgyerekeket is semmibe veszitek, de a bőrkesztyű veri ki nálatok a biztosítékot? lmaoooo kapjátok már el a realitás fonalát pls

2017. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"tudja e mennyi állat halt kínhalált ezekért a cuccokért?"


Hát te tudod-e, hogy az állatok hány százaléka hal meg a természetben fájdalom nélkül, úgymond "ágyban, párnák közt"?


Csak merthogy egy darab se: vagy a fajtájának megfelelő ragadozó tépi szét, vagy az első durvább betegség öli meg. Végelgyengüléssel egybekötött, fájdalom nélküli elmúlás a természetben gyakorlatilag nem létezik; véres, vagy még véresebb halál viszont igen.

2017. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!