Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is megsőrtédnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is megsőrtédnétek egy ilyen beszólásra?

Figyelt kérdés
A párom pakolta csizmáit és a bőrkesztyűit és poénból megjegyeztem,hogy tudja e mennyi állat halt kínhalált ezekért a cuccokért?Reggel óta nem szól hozzám.

2017. júl. 15. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem tök feleslegesen van rád megsértődve. Ha neki fontos a bőrcucc, akkor tisztázza veled, hogy neki ez fontos azt kész. Szerintem ha szólt volna neked kulturáltan, hogy "figyi, puskaporos területre tévedtél a megjegyzéseddel", az égvilágon semmi bajod nem lett volna vele, mondtál volna egy "bocs"-t és el is lett volna felejtve... felesleges hiszti


28/N

2017. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyira le.szharnám, de inkább azt gondolnám, hogy ez már annyira elcsépelt, ezer éves "poén", hogy hihetetlen. 10 éve még talán vicces is lehetett. Nagyon eredeti a "humorod."
2017. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem eléggé túlreagálta a dolgot
2017. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Poénnak gyenge komolynak meg durva. Igazán állatvédők azok az emberek akiknek az életük az állatok jólététől függ. Az összes többi csak libsi vakítás.

A szomszédom agár kutyát tart panell lakásban és állatvédőnek vallja magát. Na ez a valódi állatkínzás.

2017. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!