Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szex kell?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni az egész sztorit, lényegében 20/N és 20/F. Azt hittem lesz valami köztünk pár randi után, aztán jött azzal hogy barátság extrákkal, de én már akkor szerelmes voltam, csak féltem hogy elveszítem, ezért belementem. Meg is történt a dolog, bevallotta hogy neki ilyen jó még senkivel nem volt, elsőre megvolt az összhang, tökéletes volt az egész, bennem mély nyomot is hagyott. Csak rájöttem, hogy én ezt nem tudom megjátszani, mert szeretem. Ezt el is mondtam neki, akkor ő közölte hogy igazából már semmit nem akar. Aztán megint összegabalyodtunk, még kétszer feküdtünk le egymással, utoljára lassan két hónapja. Azóta is próbálom elengedni. folyton azt hangsúlyozta hogy nem tudja miért, de velem megvolt a tűz, megvolt a passzolás, tapasztaltak voltunk, egyszerűen éreztük egymást, könnyen rátaláltunk mi a jó a másiknak. És jól érezzük egymással magunkat ezen kívül is, vonzódik hozzám, kedvel, tetszem neki de mégsem akar többet. Azóta nem nagyon beszéltünk, utoljára pár nappal ezelőtt, amikor is kibukott belőle hogy szeretne velem újra szeretkezni. Igent mondtam, mert én is szeretném, hiába szeretem még mindig és szeretnék többet, ha már ezzel boldoggá tehetem, akkor részemről oké, bármennyire fáj is, hiszen hónapok óta, mióta először megláttam szerelmes vagyok belé. Csak azt nem értem, hogy ha az ágyban is ennyire passzolunk akkor máshogy miért ne lehetne? Én annyit bizonyítottam már. Nem tudok túllépni rajta. Félek hogy most ez a szeretkezzünk újra dolog is kamu, hisz mondtam neki hogy írjon ha ráér. Azóta sem írt, de akkor miért mondja? Amikor hetekig nem beszéltünk és most felkavart mindent.

Miért nem tudunk tovább lépni? Segítsetek, kérlek mert ebbe beleőrülök.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 15. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Hmmmm hmmm.

30/f

2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudtok továbblépni, mert nem akar elköteleződni.Azt nem tudom csak veled nem szeretne vagy mással sem.A helyedben nem feküdnék le vele újra.Nem vagy a szolgálónője, hogy kielégítsd, amikor ő éppen nem talál mást erre a célra.Így soha nem leszel túl rajta, ha mindig hagyod magad palira venni.
2017. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát, most amit mondanék, azon megsértődnél, így megelégszem egy gúnyos-fáradt mosollyal.
2017. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attol a notol, aki kiall magaert, akit tisztelni lehet, akinek van meltosaga, es tudja, hogy hova kell kuldeni az ilyen kis pocsvakarokat, azoktol nem csak szex kell. Azoktol kell csak szex, akik elso keresre "jaj, felek, csak el ne hagyjon, legalabb uritsen belem neha!" dobjak szet a labukat, mert semmi onbecsulesuk nincsen. Ne legyel ilyen. Allj a sarkadra, az ilyen pocsvakarokkal meg ne foglalkozz. Addig vagy jo, amig nincs lo, akit felvallal, bemutat meg tarsai.
2017. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
*2. válaszoló! Azt hiszem, csak velem nem akar. Próbálkozott, de valahogy mindig újra nálam lyukad ki. Tudom,hogy nem vagyok a szolgálónője,csak én is hihetetlenül élveztem vele és próbálkoztam én is mással, hogy hátha, de közel sem volt olyan jó mint vele. Úgy érzem amíg végleg nem mondja azt hogy menjek már a fenébe addig nem leszek túl.. még akkor se. Ő az első férfi az életemben akit tiszta szívből, igazán szeretek, hiába volt egy 1,5 meg egy 2,5 éves kapcsolatom, nem voltak olyan érzelmeim, mint most egy elérhetetlen után.
2017. júl. 15. 20:17
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor találd meg az okot, hogy veled miért nem akar.

Vagy tanuld meg értékelni, hogy lehetne egy tökéletes szexkapcsolatod.

2017. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt nem neki kell téged elhajtani, hanem neked kéne őt.Ő ezt most nem fogja meglépni, hiszen bármikor előkaphat a szekrényből, amikor felakar próbálni.Addig csinálja, amíg nem akad rá ígéretesebb jelöltre.Akkor sem leszel jobb helyzetben mint most.Miért akarsz kínlódni a semmiért?Azért a kis szexért nem éri meg, bármennyire is élvezed most.Találsz olyat, akivel még jobb lesz.Nem értem ezt az önkínzást...max.akkor, ha tényleg élvezed.Akkor meg felesleges volt a kérdés.
2017. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
az én storym szinte ugyanez és nem tudok kiutat, kezet foghatunk....
2017. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindenhogy fáj. Így azért, mert ott van mellettem, de mégsem lehet az enyém. Ha meg elengedem, akkor azért, mert szeretem, de nagyon. Nem tudom már mi lenne a helyes döntés. Talán ha tényleg elengedném, de tudom hogy úgysem bírná nélkülem és nem tudom hogyan mondhatnék neki nemet.
2017. júl. 15. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
#4 én ilyen vagyok, egyből lepattintom, aki csak szórakozik velem, akkor is, ha fülig szerelmes vagyok belé - de ezek után ugyanúgy nem fogok kelleni neki(bár jobb is), szóval tartás ide vagy oda, ha egy pasi nem szerelmes belém, azt is pont leszarja, hogy van bennem tartás vagy nincs :D
2017. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!