Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki eléggé tetszik nekem. Elmondanám én neki ezt már ha kellene holnap is, csak ez elég bonyolult.

Szokott nézni, elég sűrven.

De félek attól, hogy attól, hogy néz még meg lenne a viszautasítás.

De úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, mert egy életem van.

De nem merem megtenni. Már számtalanszor elhatároztam, hogy odaállok és kerek-perec megmondom neki, hogy mit érzek iránta. Csak épp az is a baj, hogy nem beszéllünk mostanság. Ezért félek a visszautasítástól.


2017. júl. 16. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ó drága az még semmit sem jelent, hogy néz.
2017. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt az odállni és mindent elmondani dolgot nem tartom túl jó ötletnek... Inkább találj ki valamilyen indokot amiért megszólítod. Vagy milyen viszonyban vagytok egyáltalán? Kollega? Vagy csak egy idegen a buszról? Legyél kreatív, de ne égesd le magad teljesen...
2017. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-vel nem értek egyet. Jobb túl lenni rajta, megkönnyebbülsz, hidd el - bármi lesz is. Mi vesztenivalód van?
2017. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem is nézett a pali,aztán teljesen hülyére vett. Azt javaslom ne mondd el,mert magadat alázod meg,ő meg jót röhög majd
2017. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért nem beszéltek mostanság? (Igazából ezt tűnt ki a kérdésedből). Valamiért megharagudott, vagy netán te voltál fura vele szembe, ezt jó lenne ehhez tudni.

Kb. milyen korban vagytok?


Írhatsz nekem személyesen is, mert srácként (26) megéltem ezt a "szóhiányt" egy hasonló korú hölggyel (26).

Viszont én nem sütném el az ágyut neki, mert lehet, hogy ő is ugyanarra gondol mint te, csak valamiért nem mer lépni..., de más irányból kéne a kérdést megközelítsed.

2017. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért nem beszéllünk, mert először is megharagudtam rá, aztán nem köszöntem neki, kerültem a társaságát, stb..

Aztán pedig a kocka fordult. Ő került, még ha tudott rám sem nézett. Aztán így a napokban elkezdtem valamilyen szinten köledni hozzá, hogy tudja nem haragszom. Eddig még köszönés sem volt, na mostmár köszöngetünk egymásnak, ami egyfajta haladás. Aztán már mostanság néz is, arra látom őt, ahol én vagyok. Pontosan úgy, mint régen, mikor még semmit sem beszéltünk.:)

2017. júl. 17. 07:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Először levegőnek nézed, majd utána azért mégis jó lenne.

Miért haragudtál meg rá? Más lánnyal szórakozott, vagy hazudott neked valamiben?

Mindenesetre nagyon gyerekes ez a játszmázás a másikkal, és amint látom a férfi is partner ebben.

Mondjuk ha nem tetszenél neki, nem foglalkozna veled; így gyanítom, hogy hasonlóan érezhet. Első körben legyél vele barátságosabb, mosolygósabb, majd próbáld valahogy megkérdezni tőle, hogy mi a véleménye rólad. Egyébként nincs barátnője?

2017. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!