Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen még szüz vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen még szüz vagyok. Megváltozhat-e ez valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos még soha nem fekudtem le senkivel. Szerintetek lesz e valaha olyan lány aki így elfogadna?

2017. júl. 19. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van, de az ritka. Mindenestre nem kell tudnia róla. Amúgy menj lakásra egy "dolgozó lányhoz" aki lerendez egy összegért :)
2017. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, amint lefekszel valakivel, már nem leszel szűz. Férfiaknál ez nem nagy dolog, annyit tesz, hogy a farkad volt ott is, ahol eddig nem. Ismerkedésnél nem kell beszámolnod arról, hogy szűz vagy. A szex egyszerű, csak figyelj a lányra. Barátnőd volt már?
2017. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha csak nyafogsz, nem fog megváltozni. Cselekedj!
2017. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért is kéne ezt elárulni előre?

Ha kérdezi, hogy mikor volt utoljára barátnőd, mondd neki, hogy az elmúlt pár évben nem volt.

Így nem hazudtál és a kíváncsisága is kielégült valamelyest.

Ha nagyon firtatja, akkor max elmondod, de biztosan mindig lehet úgy választ adni, hogy ne is hazudj, de a "titkod" is megmaradjon nem túl feltűnően.

Mellesleg szerintem hülyeség ebből akkora ügyet csinálni.

2017. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátnőm sajnos. Pont emiatt hogy tök gáznak tartom hogy még nemvolt. És ha ezt meg valaki meghalja tuti azt hinné hogy valami gyps vagyok
2017. júl. 19. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen kérdező, hanem ismerkedj normálisan és idővel biztos lesz barátnőd.
2017. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak türelmesebbnek kell lenni veled. De ha vannak olyan kapcsolatok ahol a nő gyorsan elsülő férfi mellett is megmarad és közösen járnak el dokihoz, akkor egy szűz férfinál, akinél csak gyakorlás kérdése a dolog, nem lesz gond.
2017. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kellemeset csalódtam most ez az első kérdésem ezen az oldalon és nem hittem volna hogy ilyen értelmes pozitiv válaszokat kapok. Kösz mindenkinek ez most sokat segitett!!!;)
2017. júl. 19. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Elmész prostihoz, és kész, tesz rá magasról hogy szűz vagy-e. Problem solved.
2017. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is a prostit javaslom 😃

Ennyi idősen már mindegy hogyan történik meg... szóval keress valami jó kis egyetemista pichát, azt uccu neki! 😃

2017. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!