Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adódhat sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adódhat sok probléma a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,(lassan 21)és egy ideje jóban vagyok egy fiúval, aki nemsokára 19 éves lesz. Az elején még csak barátkoztunk,de kezdjük megszeretni egymást és iszonyat szexuális feszültség van köztünk. Csak ugye úgymond neki még most jön a java a "tini"(?) korának pl: most kell kiélni magát,bulizni stb. Utána ugye érettségi meg az ezzel járó dolgok,ugye sulizik még. Én meg már ezeken rég túl vagyok, felnőttem. Tudom h nem nagy a korkülönbség,de ezért mégis különbözünk ilyen szempontból, egyébként meg nagyon jól kijövünk. Szerintetek van esély arra hogy komolyabb legyen a dolog? Vagy hanyagoljam inkább a dolgot? Köszi szépen a normális válaszokat,vagy aki esetleg volt már ilyen helyzetben örülnék ha elmondaná a saját történetét.

20L



2017. júl. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha meg inkabb te is elnel. A kerdesbol is latszik, hogy baromira nem nottel fel, te "nagylany".
2017. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jósgömbömet megkérdeztem és azt válaszolta, hogy 50-50% az esély.


Ha ennyire tele vagy kétellyel, akkor mi értelme az egésznek?

Vagy szimplán már eldöntötted, hogy járni fogsz vele, itt viszont csak önvisszaigazolást vársz?

2017. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két év sincs köztetek, miről beszélsz? :)
2017. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeken a rég túl vagy, felőttél dolgokon jót nevettem :D.

30/f

2017. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!