Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínességnek számít szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínességnek számít szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek felszínesség az, hogy én magam mellé olyan lányt keresek akinek vannak céljai, tervei és tart valahol az életben?

A tart valahol alatt azt értem, hogy a saját szintjéhez képest, pl már tanulja a szakmáját, vagy dolgozik.


Pár ember ezt felszínesnek tartja, hisz "mi jogon várom el?" "miért akarok ilyenekbe is belekötni?".


Pár éve dolgozom főállásban, elég jól fizető állásom van, sok lehetőségem.

Rövid és hosszútávú céljaim is vannak.


Olyan embertől is hallottam ezt aki hasonló ambiciózus, mint én.

Azt mondta, hogy ő olyan lánnyal is összejönne akinek semmi terve, semmi végzettsége és szerinte "ez nem igénytelenség, csak más szerint szelektál".

Nekem meg "túl nagy igényeim vannak és ne akarjak olyan nőt találni aki olyan szinten céltudatos, mint én, mert ez a mai fiatalokra nem jellemző".

Szerintem hülyeség, sokaknak vannak céljai és igenis tesznek azért, hogy elérjék.


Tényleg felszínesség egyesek szerint, hogy ilyen téren is vannak elvárásaim?

Mit gondoltok erről?


2017. júl. 20. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális, felnőtt elvárás. Nem tudom hány éves Vagy, de az ami 20 évesek közt tényleg ritkább. Keress idősebb nőt.
2017. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem felszínes, de elég szőrszálhasogató ember lehetsz

nálam ez alap, hogy a másiknak legyenek tervei, elvárásai, rendes munkája

2017. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:

24 vagyok, ismerősöm 30 körüli


#2:

lehet ez szőrszálhasogatás, de akkor sem jönnék össze lusta vagy buta lánnyal

valahogy nem tudom elképzelni azt, hogy otthon ül egész nap és semmi terve célja, csak úgy el van

ismerek ilyet sajnos, próbáltam motiválni, de ő nem akar változni, neki kényelmes, hogy eltartják, ilyen nő NEM KELLENE SOHA!

2017. júl. 20. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
De van olyan is,hogy fordítva
2017. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az!


"Olyan lánnyal is összejönne akinek semmi terve.."

Én egyszer összejöttem egy ilyen pasival, nem is tartott valami sokáig a kapcsolat, sőt inkább azt vettem észre, hogy még "hátráltatott" is az én céljaim elérésében a felfogása miatt, azóta nálam ez egy lényeges szempont :)

2017. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van, én is így vagyok ezzel. 21 éves lány vagyok, még tanulok, de abban nagyon odateszem magam. Jó jegyeim vannak, jó szakra járok(amit szeretek is), több nyelven beszélek, sportolok hobbiból. Nem beképzeltségből írom ezt. Viszont kevesebb kiábrándító dolgot tudok elképzelni, mint amikor valaki csak sodródik, nincsenek céljai. Én is sokszor megkapom, hogy nagyok az elvárásaim... én nem hiszem. Nagyon fontosak persze más belső értékek is, de egy céltalan emberrel nem fogom összekötni az életem. Nehéz persze így párt találni, inkább 30 körül vannak olyan férfiak nagyobb arányban, aki mellett már el tudom képzelni a közös jövőnket. Eleve fiatalon szeretnék házasodni, 30 alatt szülni. Nekem nem fér bele, hogy tengődő emberekkel szórakozzak.
2017. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem felszínesség és nem is irreális elvárás. Én nőként ugyanezt elvárom egy férfitól, annyi különbséggel, hogy az nem szempont, hogy jól keressen, csak az, hogy tanuljon és/vagy dolgozzon, fejlessze magát, legyenek céljai és ne ragadjon meg egy szinten.
2017. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!