Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolatért érdemes tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatért érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, aminek a barátság része nem olyan erős.

A nő szeretné ha ebből kapcsolat is kialakulhatna, de a férfi megmondta hogy nem lesz belőle. Ő most olyan élethelyzetben van, amikor nem tudna odafigyelni egy kapcsolatra. Nem tudna 100%-ot tenni bele. Másrészről másabb típusú lányt szeretne; pörgősebbet. De kifogásnak nem ezt mondta, hanem az életkort.


Ez egy olyan barátság extrákkal kapcsolat,ahol a férfi szeret bújni, ölelkezni, simogatni, együtt aludni úgy, hogy valamelyik testrész biztosan összeérjen.


Szerintetek kialakulgat a férfi részétől szerelem??


2017. júl. 24. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Francokat fog kialakulni, ha eddig nem alakult ki. Teljesen felesleges bármi többen reménykedni, mint ami most van.
2017. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

"Barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, "


Idáig olvastam. Az ilyennek soha semmi értelmes sincs.

Most vagy legyen egy normális kapcsolat, vagy hagyjátok békén egymást.


Barátság extrákkal. :D Látom a film megtette a hatását. Ez így sokkal szebb kifejezés, mint nyíltan leírni, hogy szimpla szexkapcsolat.

2017. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Megmondta,hogy nem tud veled elképzelni egy kapcsolatot.Ha fel akarna vállalni,gondolkodás nélkül megtenné.Nagyon nem úgy fest a dolog.
2017. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Aki ilyen kapcsolatba belemegy, az meg is érdemli, hogy kínlódjon...


Nevetséges!

2017. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h kialakul. Meg is mondta, h nem.
2017. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne remenykedj. O megmondta. Egy naiv, fiatal lany vagy hozza kepest, tul sokat probalsz belemegyarazni abba, hogy neha kielegited. Megolel, simogat, huha... Ha mar neha lefekszetek, beled kene rugjon, vagy mi? Ebben nemhogy nem eros a baratsag, hanem nincs, a baratait az ember nem probalja fel. Pont.
2017. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha akarna valamit, azt mondta volna. Így még kedvesen pattintott le, hogy megtarthasson erre. Aztán, ha lesz neki jobb, mehetsz. Hány évesek vagytok amúgy?
2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyertelmuen nem lesz a dologbol semmi.

Majd rajossz.

2017. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Privátra: hát, 3 év a javadra és ez az indok, én itt röhögném pofán. :D Azt hittem, hogy sokkal gázabb.

Másik dologra: a bújás tényleg nem jelent semmit, simán képes valaki szexelni érzelem nélkül. A hogyanra nem tudok választ, mert én nem ilyen vagyok, de sok embernek megy. Nekem is volt kapcsolatom, ahogy úgy aludt, hogy mindig hozzám kellett érjen, mégis megcsalt. :D Ennyit róluk.

2017. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Meggyőztetek.
2017. júl. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!