Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves Nő miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves Nő miért van felháborodva hogy nem kell a pasiknak?

Figyelt kérdés
Amikor 20 évesen ő is a burzsuj és jóképü zürös alakokra bukott,tehát az átlagos kinézetü de normális pasi szóba se jöhetett nálla.
2017. júl. 27. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
A kérdezőnek úgynézki savanyú a szőlő.😃
2017. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

"átlagos kinézetü de normális pasi "


Persze, mert az átlagos kinézetű mindig normális is.

Amúgy tévedésben vagy, talál párt magának, ha akar.

2017. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet a modoroddal van a gond. A 40-es nők az úri embereket szeretik, komoly személyiséggel rendelkező férfiakat, akik tudják hogyan szólítsanak/érintsenek meg egy nőt!
2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Jaj kérdező, te se a külsőd miatt nem kellesz a kutyának sem, hanem mert olyan rohadt a belsőd, hogy idáig bűzlik :D
2017. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

Nos Kérdező, nincs hozzászokva, hogy elutasítják, mert eddig minden pasast megkapott (azaz pontosabban, őt kapták meg a pasik), és azt küldött el a francba, akit akart. Most meg klimaxosan szétdugva nemtetszik neki, hogy visszanyalt a fagyi, és most őt küldik el a francba.

Erre mondják, hogy az nevet, aki utoljára nevet.

2017. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha jól tartja magát a csaj mindegy hány éves,kell a pasiknak.Persze ha ronda szétfolyt öregasszonynak néz ki akkor nem annyira.
2017. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én a 16-os kivételével nem olvastam hasznos választ a kérdésre, pedig érdekelt volna. Lehet, hogy nem valós probléma, de akkor is, létezhet olyan nő, aki 40 évesen fel van háborodva, nem? Hát biztos azért, mert neki is vannak szükségei, akárhány éves. Gondolom én. (Hogy más mit gondol konkrétan a kérdésről, és nem a kérdezőről vagy a helyesírásáról, az sajnos nem derült ki a válaszokból.)

Én is észrevettem rögtön a helyesírási hibát a kérdésben, de semmi értelme annak, hogy még öten leírják a válaszban, hogy nem tud írni a kérdező, mert aki a kérdést és a válaszokat olvassa, nem erre kíváncsi. Ahogy én sem.

2017. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14%

Fiatalabb éveiben megszokta hogy körbe van rajongva

és mindenhol tapadnak rá a pasik

Csakhát sajna-bajna időközben megöregedett, klimaxol, végigment rajta a fél kontinens, állítólag Izlandon még van két ember, akivel nem...

És hát ez fáj neki hogy szétkurjantott lepusztult negyvenesként már ő nem kell senkinek

De hát ő akarta ezt az életformát, most eszi amit főzött

Legyen boldog hót egyedül a karosszékében majd 60 évesen Cirmivel és Nyávival és gondolkozzon, hol bszta el a dolgot

Úgy kell neki, megérdemli, egy szikrát nem sajnálom


Engem is lehet lepontozni nyugodtan ha fáj az igazság :DDD szeretem látni, mikor igazam van, magatoktól úgyse fogjátok beismerni, mert ugye az derogál.

2018. okt. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!