Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért egyre töketlenebbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért egyre töketlenebbek a férfiak és tűnik el az igazi férfiasság?

Figyelt kérdés

[link]


Kórosan csökken a férfiak spermaszáma, már feleannyi van nekik mint 40 éve. Ugye ez összefügghet a tesztoszteron termeléssel ami pedig a férfiasságért felel. Nem lehet, hogy a férfiak is érzik, hogy valami nem ok velük és ezért próbálnak túlkompenzálni felfújt izmokkal, autókkal, műmájerkedéssel. Ezért hűtlenek a párjukhoz mert attól érzik magukat férfiasabbnak, hogy minél több nőt megfektetnek? Valamint ez is lehet az oka annak, hogy képtelenek ismerkedni? Illetve, hogy nagyon sok a túlsúlyos közöttük? Ez elég sok mindent megmagyarázna.



2017. júl. 27. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aha, mert 40 (meg több) évvel ezelőtt nem volt, aki az izmaival, a vagyontárgyaival, vagy magamutogatással akarta lenyűgözni a nőket.

Miért kell úgy csinálni, mintha az anyagiasság, felszínesség a modern kor találmánya lenne? Épp, hogy az a modern kor találmánya, hogy van lehetőség úgy kapcsolatot kialakítani, hogy NEM ezek a mérvadók. Próbáltál volna párszáz éve szerelemből házasodni......

2017. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
Állj. Nem egy közel 30 éves srácot ismerek a konditeremből, akik évek óta szinglik. Noha elég magasok a külsődleges elvárásaik, de nem ez a fő oka annak, hogy ilyen régóta egyedül vannak, hiszen van ott lóvé, önálló és jó egzisztencia, humorérzék és hát nem utolsó sorban n1 testalkat. Azonban észrevettem, hogy és most kifejezetten háromra gondolok... túl kedvesek. szeretnek bókolni, a másik kedvében járni, figyelmesek és őszintén nyíltak. Barátságosak. Aztán nem győzik mondani, hogy mennyire ledöbbennek a csajok a közeledéseiktől, hogy mennyire furán veszi ki magát egy-egy ajándék, figyelmes gesztus vagy bármi. Nem egyszer mondtam már nekik, hogy csórik ha a lovagkorba születnek ők lennének az atyaúristenek, de sajnos a mai világban nem ez a helyzet. Úgy meg koránt sem, hogy a kigyúrt bmw-hez nem ezek a tulajdonságok az "elvártak" így gyanút keltenek és valahogy nem frankó az egész mások szemében. Kissé férfiatlannak is tartják őket szerintem. Pedig az alap vagyis klasszikus férfias tulajdonságokkal ők rendelkeznek csak igazán.
2017. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt: az elmúlt 60+ évben divatba jött a fogamzásgátló, most már ott tartunk, hogy 16 éves kortól szinte kötelező minden nőnek szednie. Lenyeli, kipisili, megy be a szennyvízbe. És nincs az szűrő, ami ki tudja vonni, úgyhogy bekerül az ivóvízbe.

Ezért van, hogy csökken a spermaszám. A lányok pedig egyre korábban érnek. Van olyan 3. osztály, ahol a lányok fele menstruál. 12-13 évesen kész nők. (Agyilag persze nem.)


Másrészt: divatba jött ez a "nem a győzelem a fontos" nézet, meg a túlajnározott gyereknevelés. Meg az, hogy rengeteg anya egyedül neveli fel a gyereket.

Nincs férfikép.

Úgy nőnek fel a pasik, hogy anyuci mindent elintéz, nekik minden jár, semmiért nem kell küzdeni.

Meg úgy nő fel, hogy az életben nem lát olyat, hogy az apja kinyitja az ajtót az anyjának, ő fizet egy étteremben, visz haza virágot, vagy bókol a feleségének. Főleg, ha nincs is képben.


A hűtlenség is itt gyökerezik. Elvált anyák és apák vigyorogva mondják a gyerek szemébe, hogy nincs azzal gond, hogy apu/anyu mással él most, ez előfordul, tök rendben van. Aztán büszke magára, hogy ő milyen erős és korrekt válás után is. Közben fel se merül bennük, hogy épp most tanulta meg a gyerek, hogy nem kell hűségesnek lenni, tök rendben van, ha felrúgja a családot, mert kúrhatnékja támadt.


Ennek semmi köze a hormonokhoz. Egyszerűen társadalmilag elfogadott dolog lett a félrelépés.

2017. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Diavolino44 ***** válasza:

Sok erdekes gondolatot olvastam itt.

Tesztoszteron: Nem tudom, hogy tendencia- e,vagy ezzel lehet egyedul vagyok. De minden esetre erdekes, hogy kivetel lennek. Nekem kozel maximum a teszto szintem, tobbszor lett direkt merve, mert a libidom alacsony s ki akartam deriteni az okat. Nalam nincs koze a kettonek egymashoz. Az viszont teny, hogy nem esik kulonosen nehezemre, leszolitani egy lanyt, meg ha tudom, hogy esely kicsi, de ezt annak tudom, be, hogy probalok dolgozni az egomon, hogy ne amiatt torjon szet, mert visszautasitott egy csaj.


Hutlenseg: "elfogadottabba valt a megcsalas" pont, hogy nem. A ferfi oszonprogramja a megtermekenyiteni annyi not ahanyat csak tud. A no osztonprogramja, hogy kivalassza azt az egy ferfit, aki a legalkalmasabb a genetikai allomany tovabb vitelere. A tarsadalmunk a noi program alapjan mukodik. A no nem ezert csalja meg a parjat mert "kivanos". Hanem, mert vagy nem talalta meg a megfelelo ferfit, vagy nem mukodik jol a kapcsolat. A ferfiaknal ez nem igy van. Nekem pont a nagyanyaim a legjobb peldak, akik siman mondtak, hogy a nagyapaim k.r..vaztak, de hat ilyen a ferfi, mit lehet ez ellen tenni. Az okos no nem tudja mindig hol a ferfje. En is ledobbentem.


Kerdezo: az en elmeletem a noiesseg felemelkedese es a regota fennallo ferfi-noi szerepek atalakulasaval magyarazhato. A nonek nincs mar szuksege, egy eltartora, hisz o is dolgozik. Megteheti azt, hogy ne legyen jo akarki, mig 100 eve ez elkepzelhetelen volt. A ferfiak nem tudnak azzal mit kezdeni, az uj szereppel, es nincs minta, hogyan kellene valtozniuk, hogy sikeresebbek legyenek az eletben. Mert egyszeruen annyira gyors a vilag. A szexualis szabadsag velemenyem szerint odaig fog fajulni, hogy a nok fognak kezdemenyezni es valasztani is. S kb 100 ev mulva az, hogy egy no kivalaszt egy pasit egy ejszakara, csak szex miatt altalanos lesz.

2017. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"ezért próbálnak túlkompenzálni felfújt izmokkal, autókkal, műmájerkedéssel. Ezért hűtlenek a párjukhoz mert attól érzik magukat férfiasabbnak, hogy minél több nőt megfektetnek"


Azért próbálják ezt, mert működik. Ezt látom. A nőknek nagyon vonzó egy olyan férfi aki híres arról hogy minden nőt megdegni, mert "ez tudhat valamit, kell nekem", és "majd én megszelidítem, és egy szelíd oroszlán fog lépkedni mellettem".

Persze lehet ezt még a pénzzel, menő (sok pénzt ígérő) munkahellyel is helyettesíteni, erősíteni.


Ez van, a nőknek a férfiasság LÁTSZATA kell kell, aztán megy a sírás, amikor kiderül, hogy a magát nagyon férfinek mutató "nagybetűs férfi" igazából csak egy szerencsétlen kis p ö c s. Vissza az állatvilágba (nézzetek utána, hogy az állatvilágban a hímek mivel keltik fel a nőstények figyelmét, szép példa pl a páva... (és lásd, a valóságban is már elés sok emberi PÁWA van :D )).

2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Shaddark ***** válasza:

"összefügghet a tesztoszteron termeléssel "


Igen, és sok minden mással is.

Szerintem amiket írsz azok a modern kor következményei. Teljesen más ma egy férfiszerep mint 200 évvel vagy 2000 évvel ezelőtt volt.

Más elvárások, életvitel, tápanyag, életkörülmények, célok, tervek, vágyak ... ... ...


Én úgy látom ahogyan egy előttem író is írta - mindenki azzal próbálkozik amiről úgy gondolja hogy működik. És ezek valóban működnek, ellentétben a hagyományos férfi szereppel, mert arra sokáig kell várnod hogy egy farkas majd megtámadja a kiszemlt hölgyet a sétálóutcán és majd te jól megvéded :)


Én úgy gondolom hogy senkit nem érdemes elítélni azért mert azt az utat választotta amit. Inkább az eredményeket kell nézni és ha szükséges és esetleg van mit akkor tanulni tőle és ezáltal fejlődni.


A minél több nőt evolúciós berögzülés. Minden tiszteletem azoknak akik mint én is kitartanak mindig az aktuális párjuk mellett, de az élet így alakította ki a férfit. Ha nincs elég tudatossága vagy elég érzelem egy kapcsolatban, vagy éppen mélyponton van könnyen engedni fog az ösztöneinek. Amiket nem ő programozott magába.

Elítélem én is ám valahol meg is értem őket.

De ez a párjukon is múlik, sokszor látok olyat pl. hogy a nő érzelmi zsarolással próbálkozik, szexmegvonással... szóval vannak butácska hölgyek is bőven.

Jól működő kapcsolatokban azért eléggé ritkaságnak számít a megcsalás. Ha valaki nem hazudik magának nem fog előfordulni vele.

2017. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igsz ez, satnyulunk, tunyulunk, kisebb a nemzőképesség...és ugyan ezek vannak a hölgyeknél is. Nézd csak mennyien nem tudnak teherbe esni, nőgyógyászati problémák...szoptatásról már ne is beszéljünk...
2017. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem. Senki nem tudja ("érzi") ösztönösen, hogy mennyi spremája van. Gondolj csak bele, hogy mikor derülhet ki ez valójában: gyerekvállaláskor, ami általában jó pár évvel a "tökösség" vagy a "töketlenség" kialakulása után történik. Szóval a spermaszámnak vagy úgy általában a termékenységnek nem sok köze van ehhez.


Viszont vannak valós okok, csak néhány gondolatébresztő:

-csonka családok --> hiányzó apakép --> hiányzó férfiszerep

-hosszabb tanulmányok --> kitolódó "felnövés", érés

-társadalmi nyomás, stigmák

-online világ --> virtuális alternatívák a sikerre, kapcsolatokra, szexre --> torzuló szociális érzék, torzuló szexualitás, elszakadás a valóságtól

2017. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
És ugye még ott van az is, hogy a műanyagjaink soha nem bomlanak le, csak.elporladnak, belekerülnek a növényekbe-állatokba, amit aztán mi élelmiszerként elfogyasztunk. És több olyan műanyag van, ami női hormonként hat a szervezetben.
2017. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Index.hu... :D
2017. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!