Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára búcsúzik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára búcsúzik egy férfi kollégám. Nem beszéltünk sokat egymással, mégis közel éreztem magamhoz. Adjak neki búcsúajándékot, vagy túlzás lenne? Gravírozott tollra, vagy egy mini festményre (amit én festek) gondoltam. Túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Köszönöm a segítségeteket!

2017. júl. 27. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ezeket a gondolatokat, hogy méricskéled mi túlzás tedd le. Amennyire tudod. Így nem lehet élni. Minden cselekvés ellen lehet érveket találni. Arra figyelj mit akarsz, mire vágysz. Mit tartanál szépnek, ha kívülről néznéd az életed. Ha megcsinálja a képet és odaadja ez a lány vagy, ha nem? Csinálj dolgokat, amire ő vagy az élet reagálhat valamit. Adj lehetőségeket, amiből kibomolhat valami.


És ha túlzás, hát túlozd el, ha arra vágysz. És akkor onnan megy tovább ez az egész. De tudd, hogy lehet ő valami olyat reagál, ami neked nem lesz öröm, de ez nem a te dolgod, a te dolgod az, hogy te megtedd azt, ami szerinted szép. Amúgy meg akármit reagál, arra te megint reagálhatsz.

2017. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy tudom én is nagy bátorság kell ehhez, amire készülsz. És félelmetes. És emberek ilyet nem szoktak. De pont attól a tiéd, hogy te találtad ki minennek ellenére. Ha olyan cselekvéseket akarsz amik ilyenek, akkor nem fogsz mintákat találni. Az nem minta követés lesz. Hanem új vonal a papíron. És ebben kicsit egyedül van az ember és lehet nem lesz jó vége :)
2017. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mi lett végül? :)
2020. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szétdugatta magát
2023. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!