Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hosszútávú kapcsolat titka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszútávú kapcsolat titka?

Figyelt kérdés

Kicsit elcsépelt kérdés, de na. Most elsősorban olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik 5+ éve vannak együtt. De mindenre kíváncsi lennék, még nem volt kapcsolatom, de tanulni szeretnék.

Igazi szerelem volt?

Mikor jött a szerelem?

Mi fogott meg benne?

Valamelyik félnek kellett hajtania a másik fél után, vagy mindketten tetszettetek egymásnak?

Eleinte randiztatok, vagy, hogy nézett ki a dolog?

Voltak hullámvölgyek, amikor ott akartad hagyni? Ha igen, miért nem tetted?

Mikor érezted, hogy ez komoly?

A szerelem tényleg elmúlik idővel?:(

Mi a titka szerinted annak, hogy még együtt vagytok? Mi a hiba a rövidebb kapcsolatokban?

13L



2017. júl. 28. 00:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne. Mit jelent a hullámvölgy? Vagyis, hogyan kell elképzelni? Mi okozza? Milyen? Mert nekem fogalmam sincs.
2017. júl. 28. 14:46
 12/12 anonim ***** válasza:
A hullámvölgynél általában több dolog jön össze egyszerre. Vagy történik valami, ami elindít egy lavinát. Minden pár máshogy éli és oldja meg. Nincs két teljesen egyforma helyzet, ezért a megoldásra sincs tuti recept. De én azt javaslom, hogy ne akarj ennyire "rákészülni" egy kapcsolatra. Ne görcsölj azon, hogy mindent jól csinálj. Csak élvezd az aktuális partneredet, és engedd, hogy történjen, aminek történnie kell. 10es voltam.
2017. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!