Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is értelmetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is értelmetlen ez a "nem akarok ráakaszkodni" dolog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, 1 hete találkoztam vele először, de már előtte sokat chateltünk. Nagyon jól éreztem magam, azután napokig írogattunk kb egész nap, de a következő találkozó ötletét úgy vetette fel, hogy nem akar rámakaszkodni, esetleg jövő héten talizhatnánk...de könyörgöm, ha valakivel jól érzem magam, akkor sülve-főve vele lennék, nem tudom, mi értelme ennek a játszmázásnak. Bizalmatlanabb is vagyok már vele szemben, mert én ebből azt veszem le, hogy nemis érdeklem igazán, ha csak ilyen ritkán akar látni. Szerintem, ha az ember megtalálja a nagy Ő-t, akkor semmi szükség nincs arra, hogy távolságtartónak tettesse magát...mert, ha valaki érdekel, akkor nem érzem "akaszkodásnak", ha folyton látni akar, hanem örülök neki...vélemények?

21N



2017. júl. 30. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Én se vagyok egy akaszkodós típus, de párommal első randi végére hullaszerelmesek lettünk egymásba, onnantól meg eléggé sz@rul esik minden éjjel, amit nem vele töltök. Pedig én eléggé magamnak való vagyok.
2017. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek.
2017. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Bolhából csinálsz elefántot.

Ez ilyen szimpla udvariassági frázis. Nem akarok tolakodó lenni, ha esetleg nem zavarlak, ha nem érzed akaszkodásnak, millióképp meg lehet fogalmazni, de akkor is csak egy szófordulat. Nem játszmázás, csak finoman érdeklődik a véleményed iránt. Jobb helyeken udvariasságnak hívják. :D

2017. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

>mert én ebből azt veszem le


Öreg hiba. Ez az ismerkedési fázis legeleje, ilyenkor még nem szabad "levenni" dolgokat. Nem ismered, nem tudod, hogy gondolkodik, mi mit jelent nála pontosan. És főleg chates írogatások alapján nem szabad következtetéseket levonni. Minden nagyon könnyen félreérthető.

Szóval ha bejön a srác, akkor várj, amíg megismered. Találkozzatok és beszéljétek meg személyesen ezt a dolgot (meg minden mást is). Lehet, hogy régebben valakitől megkapta, hogy nagyon ráakaszkodós, vagy valami. Ne kombinálj magadban, mert rába­szol, mint a többi.

2017. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmetlen, ugyanis a fiút eléggé foglalkoztatja ahhoz, hogy felvesse. Úgy jön ki, hogy megerősítést akar, hogy neked ez nem ráakaszkodás, hanem igenis találkozni akarsz vele. Ha így van, hát mondd meg neki.
2017. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ő érdeklődött nálad,mert nem szeretné elrontani a dolgokat.Mondd meg neki,hogy te nem érzed ezt soknak,és kész.Aztán ha megbeszéltétek ezt a témát,szèpen haladhattok tovább az ismerkedéssel.Nem kell sietni,erőltetni semmit.Normál esetben minden megy magától.
2017. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!