Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megoldást erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megoldást erre a problémára?

Figyelt kérdés
Pl. ami mindig gond volt a kapcsolataimban, és nem tudtam rá a megoldást, az a női igény hogy "legyél itt mellettem mindig mint egy bástya, akire mindig lehet számítani, de közben ne legyél itt mert akkor nem érzem magam szabadnak ha mindig itt vagy és nyomaszt az egész" Egyszerű férfi agy nem tudja ezt logikusan és "system error" nélkül feldolgozni.
2017. júl. 31. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy női aggyal sem értem mit akartak ezzel mondani. Valahogy úgy kéne fordítani, hogy ne tapadj, de tudják hogy ott vagy ha gáz van. Az aranyközépút. De hogy őszinte legyek, ha másabbak ilyen téren az igényeitek akkor előbb-utóbb kibukik a dolog és feszültségforrás lesz. Inkább olyan emberrel legyél, aki mellett önmagad lehetsz és nem kell feladványokat megfejteni vagy szabályoknak megfelelni.
2017. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű kérlek: az egymásnak ellent mondó óhajok-sóhajok kioltják egymást. Tehát nem kell velük foglalkozni. Női szeszély (rosszabb esetben manipuláció, "dróton rángatás"), oszt kész.

Találja el, hogy mit akar - utána majd te eldöntöd, hogy az neked is megfelel, avagy sem.

Addig meg tégy azt és úgy, ami/ahogy neked jól esik!

2017. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!