Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem, én pedig nem reagáltam túl jól, annak ellenére, hogy vele képzelem el az életem. Volt már előző kapcsolatból rossz tapasztalatom, így ez a bizonytalanság sajnos sokszor rámjön. De igent mondtam neki és így is érzek, csak akkor megijedtem a nagyon váratlan kérdéstől. Sokat készült rá és látom rajta, hogy rosszul esett neki, hogy nem volt kitörő az örömöm. Olyan csalódottnak néz ki, pedig megbeszéltük és elmondtam, hogy mindent szuperül megszervezett. Szeretnék neki valami kiengesztelő meglepetést szervezni. Arra gondoltam, hogy ezen a hétvégén lepném meg, de nem tudom mivel kellene. Elutazni valószínűleg nem tudunk, így ilyesmi kilőve. Az itthoni főzőcske és meglepi vacsi szintén, mert egyébként is minden nap főzők vacsira. Van esetleg valami tippetek? Lehet tárgy is, lehet program is, vagy bármi más.

2017. aug. 1. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

10-es, ha nem érted a lényeget, és nem tudsz építő jellegű választ írni, inkább ne is szólj hozzá. Te még nem voltál kétségbeesve hasonló dolog miatt, örülj neki.

Kérdezőnek: pár nap és leülepednek a dolgok. Figyeljetek egymásra, szeressétek egymást, ettől még lehet boldog a kapcsolatotok és a majdani házasságotok. :)

2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, amit mondasz megijedtél... most örülsz és boldog vagy!


Sok boldogságot is kívánok neked!


De ne akard újra és újra előhozni ezt neki, főleg ne akard egy ajándékkal jóvá tenni.


Ez nem olyan, amit helyre tudsz hozni!


Ő erre készült, boldoggá akart téged tenni, különlegesnek szánta, azt várta, hogy ez legyen életetek egyik, legboldogabb napja.


Nem úgy reagáltál... végül igent mondtál...de a várva várt élménye elmaradt.


Ezt, már nem tudod neki pótolni.


Ez kb. olyan, mint, hogy eltörsz egy vázát, de te összeragasztod. Olyan szép lesz, mint előtte? Ugye, hogy nem?


Majd túlléptek rajta, de egy ajándékkal most erősködni, nem jó ötlet!

2017. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Tényleg nagyon nehéz tud lenni egy ilyen helyzet, mindkét félnek. Én már túl vagyok az ijedségen, teljes az örömöm! Csak legszívesebben tényleg visszatekerném az időt, hogy abban a nagy pillanatban is ez látszódjon rajtam, de ugye ezt nem lehet sajnos. A szívem szakad meg, amikor meglátom a letörtséget a szemében. Ezért szeretnék neki örömet okozni.
2017. aug. 1. 14:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha látom a lányon, hogy igazából rohadtul nem.is akar hozzám jönni (kifogás kifogás hátán), vagy megjátssza, ott meghalt a dolog és lépek... tovább.
2017. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!